Jump to content
Dogomania

bagira@sara

Members
  • Posts

    359
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bagira@sara

  1. [URL="http://http//aukcja.onet.pl/show_item.php?item=443597055"]http://http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=443597055[/URL] nietstey bez zdjęcia :shake: jezli ktos ma jakies pomysły na zmiane tekstu lub tytułu to prosze pisać..
  2. Podnosze pilnie domek potzrebny albo tymczas
  3. nikt nie chce biednego Puszka :-(:-(:-(
  4. czy cos wiadomo, co tam u Benia??????????
  5. Co u Puszka słychac?????????????
  6. Maria Gładkowska ma buldożka ;) ( i maltańczyka )
  7. wspaniała wiadomość :Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::laola::laola::laola:
  8. [URL="http://images34.fotosik.pl/324/9dbe41fd5cd4035cmed.jpg"][IMG]http://images26.fotosik.pl/255/279d26ed9f3bcf0amed.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images31.fotosik.pl/331/22bac8728217c92fmed.jpg[/IMG][COLOR=Black][URL="http://images34.fotosik.pl/324/9dbe41fd5cd4035cmed.jpg"]Dzisiejszy space[U]rek z Lili (nie wiem czy ma imie jakies??) [/U][/URL][/COLOR][U] jest piękną , mądra sunią. dogada się z każdym psem czy suką, z kotami równiez ( sprawdzone ;-) dzis ) [/U][URL="http://images34.fotosik.pl/324/9dbe41fd5cd4035cmed.jpg"][U]Myslę, ze moze nawet iśc tam gdzie będa male dzieci .[/U][/URL] [URL="http://images34.fotosik.pl/324/9dbe41fd5cd4035cmed.jpg"][U] ktos zrobił dla niej allegro???[/U][/URL]
  9. [URL="http://images34.fotosik.pl/324/9dbe41fd5cd4035cmed.jpg"][IMG]http://images26.fotosik.pl/255/279d26ed9f3bcf0amed.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images31.fotosik.pl/331/22bac8728217c92fmed.jpg[/IMG][COLOR=Black][URL="http://images34.fotosik.pl/324/9dbe41fd5cd4035cmed.jpg"]Dzisiejszy space[U]rek z Lili (nie wiem czy ma imie jakies??) [/U][/URL][/COLOR][U] jest piękną , mądra sunią. dogada się z każdym psem czy suką, z kotami równiez ( sprawdzone ;) dzis ) [/U][URL="http://images34.fotosik.pl/324/9dbe41fd5cd4035cmed.jpg"][U]Myslę, ze moze nawet iśc tam gdzie będa male dzieci .[/U][/URL] [URL="http://images34.fotosik.pl/324/9dbe41fd5cd4035cmed.jpg"][U] ktos zrobił dla niej allegro???[/U] [/URL]
  10. [quote name='kasia14']A nasz Dziadek był dzis na spacerku ;)[/quote] który??? Adept???
  11. Benio jest bardzo fajnym pieskiem i ta wada , która ma.....to powiem,ze dodaje mu uroku;) jest bardzo życzliwie nastawiony do ludzi, wola aby na niego zwrocic uwage i głaskac go, taki "miś-przytulanka" aczkolwiek jest bardzo duzym, potężnym psem:cool3:
  12. było by świetnie, jak by wreszcie znalazla staly domek :roll:
  13. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=116341[/URL]
  14. czy są nowe wieści ??? nikt nawet nie zagląda:-(
  15. [quote name='modliszka84']Piekna niunia-pierdoła. [/quote] no nie wiem czy taka pierdoła:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. moge jakiegos psa wziac i zmaienic na allegro ( zamiast Zoji)
  17. to muszę allegro Zoji ( skoro i tak jest wystawione allegro) zamienic na innego psiaka
  18. nic nie mówilas , mam nadal na allegro Zoje:roll:
  19. Tolek Ma Juz Allegro Wyróznione ;)chetnie Dodam Te Zdjecia
  20. i jeden i drugi zawsze ma na allegro 2 albo 3 obserwatora i duzo wejsc na ich allegro....tylko ciekawe dla czego nikt nie dzwoni?????/
  21. [quote name='UeMka']czy ktoś może wystawić allegro? Ja niestety nie mam czasu za wiele ale mogę podrzucić tekst i zdjęcia.[/quote] to podrzuc tekst i zdjęcia wystawie [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
×
×
  • Create New...