-
Posts
339 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pestka111
-
Boże drogi, nie rozumiem takiej postawy... Przez 10 lat być z istotą, przywiązać się do niej, kochać, głaskać, przytulać, dawać buziaki, a później oddać do schronu :placz: Pozwolić psu przywiązać się do siebie, do miejsca, do tego, że ma kogoś, a później pozbyć się ot tak, jak się pozbywa starego, niepotrzebnego fotelu :placz: Przecież to jest po prostu podłe, nieludzkie zachowanie!
-
Wspaniała suczka Dalmatynka już w nowym domu! :-)
Pestka111 replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Michał, nie wiem, spróbuję się dzisiaj czegoś w tej sprawie dowiedzieć. MIała mieć, ale wydaje mi się, że chyba nic z tego nie wyszło... -
Kingo, napisz jeszcze jaki ma stosunek do innych piesków, no i do kotków. Daj ogłoszenia gdzie tylko to jest możliwe, no i przede wszystkim allegro. Napewno ktoś ją tam wypatrzy, jest taka piękna :( I ratuj ją jakoś, bo, jak wiele razy się to tutaj powtarzało, dalmatyńczyki umieraja w schronach na depresje :(
-
Mając psa i królika trzeba liczyć sie z tym, że pies za jakiś czas, może mieć na niego ochotę... I nie o seks mi chodzi :-? Pani postąpiła OK podejmując się opieki nad królikiem koleżanki i rozumiem, że może się obawiać wzięcia psa. Natomias nie wiem, kto miałby sobie tego królika przygarnąć?:-? Nie przekreślam tej kobiety. Może da się pogodzić królika z psem?
-
Moja suczka ma 4 miesiące. Wczoraj wieczorem zaczęła się dziwnie zachowywac na dworze, co chwilę przukucała próbując zrobic siusiu. Po powrocie do domu znowu chciała wyjść. Wychodziliśmy z nią jeszcze dwa razy. Pomyslałam wtedy, że skoro na dworze nie widać, czy robi siku, czy nie, więcej z nią nie wyjdziemy. W domu najpierw zrobiła na cimną wykładzinę, widać było tylko malutką mokra plamkę. Później pokropiła na jasne płytki, na różowo. Myślałam, że nie wstanę z podłogi :( Natychmiast pojechaliśmy do weta. Dostała zastrzyki rozkurczowe, przeciwzapalne, antybiotyk i coś jeszcze i oddała wreszcie w miarę normalną ilość moczu. W domu ciągle posikuje, ale jak wstanie ze spania to robi troszkę więcej. Ma apetyt, pije normalnie, drapie troszkę częściej niż zwykle oczy, nie ma goraczki i od wczorajszego wieczora do dzisiejszego południa nie zrobiła kupki. Zawiozłam jej mocz do analizy, ale może ktoś z Was się z tym spotkał? Co jej może być? Proszę, pomóżcie :(
-
Nie wiem, czy ktoś już o tym pisał, ale mi chodzi od jakiegos czasu po głowie taka myśl, by zrobić... [B]HA! CAŁY PROGRAM![/B] O akcjach ratunkowych, o schroniskach, o biedzie, chorobach i cierpieniu tych kochanych zwierząt, o adopcjach i psich metamorfozach... O ludziach, którzy pomagają... Takie mam marzenie...
-
[quote name='Perfi']pestko tu beda umieszczanie prosby :) zobacz tez na krakowskie psiaki z postu nr 1 :) milo ze zajrzalas ;) jak na razie domki tymczasowe, druk plakatow w kolorze + rozwieszanie, transport lub pomoc w transporcie :)[/quote] jak narazie to rozwieszć jedynie mogę, ale też dopiero po 20-ym... będę zaglądać
-
Niewidoma Kluska.Dojechala szczesliwie do DOMU :) :) :)
Pestka111 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Kluseczko, ja wiem, że domek znajdziesz :-( Psy i tak mają słaby wzrok, "widzą" nosem i teren sprawdzają wąsiami...