[FONT=Arial][SIZE=3]A tak poważnie , to ja już sama nie wiem gdzie mam im szukać tych domków.:shake: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Ciotki poogłaszały je już chyba wszędzie i klapa.[FONT=Arial][SIZE=3]:flaming:[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3] Dwie panny, takie śliczne , słodkie kruszynki i nie mogą trafić na tego swojego człowieka.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Do schroniska, to ich w życiu nie zaniosę. Już nawet myślałam, że jak nie znajdę domu dla Zadziory , to suczynka zostanie u nas, ale to będzie równoznaczne, z tym , że już nie wyciągnę żadnego chorego psa ze schronu.:-( [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=3] Pomyślcie coś cioteczki, może przyjdzie Wam do głowy jakaś dobra dusza, która może przygarnąć moje ślicznotki. :roll: [/SIZE][/FONT]