w takim razie nici ze spotkania, Norina nie ma, Marleya nie będzie więc Elu jeśli będzie ładna pogoda to może przelotem wpadniemy na plotki ;) Chyba że się będzie chmurzyć... , zresztą dam Ci znać sms'em około południa ok ?
A Marleykowi szybkiego powrotu do formy życzę :)