-
Posts
2022 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agniest
-
do góry śliczna :)
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Agniest replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
gdyby nie fakt posiadania podwórka - nie zdecydowałabym się chyba na drugiego psa. Trudno mi sobie siebie wyobrazić z dwiema boksinkami na smyczy, gdy każda ciągnie w inną stronę :evil_lol: a ja mizerna jestem i siły mało mam...... Dlatego jak już wychodzimy na spacery - ja trzymam jedną a TZ drugą, a pośrodku biega Dominik :) -
Bokserka z Rybnika już w NOWYM DOMKU!!!!!!!!!!!
Agniest replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
co słychać u Laluni ? :) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Agniest replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
u nas chmurek niet :) tak sobie myślę, że może powinnam już wypuszczać sunie na dwór na cały dzień - siedzą biedne w tym mieszkaniu 8 godz. a tu takie ładne słoneczko. Ale mój Żabulcowy agresor jest strasznie ciepłolubny - po ostatnim spacerku miała kaszelek :) poczekam chyba jeszcze miesiąc. -
BOKSER DAKAR - w Gliwicach znalazł dobrą opiekę i DOMEK!! :)
Agniest replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
to dobre wiadomości :) oby Dakarek był pilnym uczniem..... :) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Agniest replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
mnie też bardziej smakuje z wami :) ale ostatnio forum jest ciągle nieczynne.... piękne u nas dziś słoneczko, pewnie na spacerek zaraz sobie pójdziecie :) a ja tu muszę tkwić jeszcze dwie godz :( -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Agniest replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Fakt, były tu wczoraj moje dwa posty :roll: zeżarło mnie :mad: :angryy: :mad: ale już wypluło (niesmaczna byłam ;) ) i jestem znowu. Coś nam szwankuje to dogo ostatnio........ Pozdrowionka dla wszystkich :loveu: -
Credita, nic nie mówiłaś, ze wam się rodzina powiększyła ....... Ładna gromadka :evil_lol: a to śliczne maleństwo Yety to duży psiak będzie? Pozdrawiamy całą waszą piątkę :razz: Zdjęcia super, szczególnie to z patyczkiem, ale pięknego Huzarka mi na nich brakuje....
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Agniest replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Śliczne zdjęcia Menrzuś :) aż miło się kawkę pije oglądając wasze psiury :) -
idziecie? no szybciej...[IMG]http://www.album.com.pl/polqwe12Q126aBx/250807.jpg[/IMG] o patyczek.... [IMG]http://www.album.com.pl/polqwe12Q126aBx/250806.jpg[/IMG] o rany, znowu jezioro ! brrrrr zimna woda: [IMG]http://www.album.com.pl/polqwe12Q126aBx/250808.jpg[/IMG] lepiej pobiegnę do pana i pańci: [IMG]http://www.album.com.pl/polqwe12Q126aBx/250811.jpg[/IMG] ja też biegnę... [IMG]http://www.album.com.pl/polqwe12Q126aBx/250813.jpg[/IMG] pieszczoty pana są najlepsze: [IMG]http://www.album.com.pl/polqwe12Q126aBx/250812.jpg[/IMG] Spacerek był dłuuugi i psiny padły jak tylko przekroczyły próg domu. Spacały cały wieczór i całą noc :evil_lol: .
-
a oto obiecane zdjęcia plenerowe: na początek uśmięchnięta mordka Żabulca "idę na spacerek ! " [IMG]http://www.album.com.pl/polqwe12Q126aBx/250801.jpg[/IMG] i dotarliśmy do małego jeziorka "ojejej, jak tu się napić, żeby nóżek nie zamoczyć?" [IMG]http://www.album.com.pl/polqwe12Q126aBx/250802.jpg[/IMG] " no co ty Żaba, wody się boisz? " [IMG]http://www.album.com.pl/polqwe12Q126aBx/250803.jpg[/IMG] zobacz jak fajnie jest się potaplać :evil_lol: [IMG]http://www.album.com.pl/polqwe12Q126aBx/250804.jpg[/IMG] no dobra, zabierajcie sprzęt i idziemy dalej [IMG]http://www.album.com.pl/polqwe12Q126aBx/250809.jpg[/IMG]
-
Tonguś, wstawaj śpioszku :multi: domku trzeba szukać ;)
-
Bokserka z Rybnika już w NOWYM DOMKU!!!!!!!!!!!
Agniest replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
kolejna boksia ma swój domek :loveu: :loveu: zdjęcia super :multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Agniest replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Menrzuś wrócił :multi: :multi: :multi: i fotkami nas raczy :cool3: -
ojej, pysiu napuchnięty :) być może to nic poważnego. Mojej Becie kiedyś cała mordka spuchła tak że wyglądała jak w rozmiarze XXXXL. Wet też nic nie stwierdził, powiedział że to od ukąszenia pszczólki może być i kazał wapno rozpuścić i łyżeczką prosto do pyska (bo po dobroci nie piła). I po dwóch dniach przeszło. Już pojawiły się owady latające, więc może to tylko ukąszenie. Pozdrawiamy :)
-
[quote name='credita']dziewczyny przez tydzień nie będę zaglądać bo komp do naprawy idzie ale mam nadzieję że w sobotę jakieś nowe fotki zobaczę:eviltong:[/quote] to naprawiaj tego kompa i wracaj do nas ;) fotek mam pełno z niedzielnego spaceru. Postaram się jutro coś wstawić. [quote name='Kate I Luka']Super, super... by nie zapeszyć, ale mam nadzieję, że wszystko na dobrej drodze. Pozytywne myśli przesyłam Żabulci, by grzecznie znosiła niedogodności. Buziaki :loveu:[/quote] dzięki Kate - pozytywne myśli przekazane Żabucowi :lol: [quote name='mosii']Adniest wspaniałe postepy czynicie :D jeszcze raz gratuluje poświecenia i determinacji :D Wielkie Serducha macie..................[/quote] Mosii, dzięki :oops: serducho mam takie jak wszyscy (twoje chyba jednak większe.....) po prostu chcę pomóc Żabci. Sama wiesz jaka potrafi być słodka - to wynagradza jej łobuzerstwo :evil_lol: Zresztą większość jej agresywnych zachowań wynika chyba ze strachu, więc cierpliwie ją uczę, że przy nas nie musi się bać. A dotykania jej uszek boi się chyba najbardziej....... no może teraz już trochę mniej. ;)
-
cześć Imbirki :) melduję, że zdjęcia obejrzałam - śliczne. Moja Beta też w niedzielę pływała w stawie, nawet chciała nurkować za kamyczkiem (to też taki mały wariat chociaż już 7 wiosna jej idzie). Pozdrawiamy :)
-
hej, co u was słychać ? odezwał się jeszcze jakiś domek ? Wiem co czujesz Amikat, bo sama mam dwie charakterne sunie, przy czym ta druga (ze schronu) jest głównym agresorem w naszym domu.... To trudna decyzja, zwłaszcza gdy się psiaka wyciąga ze schronu by dać mu dom i miłość, a potem trzeba go oddać..... ale w tym wypadku to bardzo słuszna decyzja :) Trzymam kciuki :)
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Agniest replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Menrzuś coś nam się opyla ostatnio....... pewnie ma nas dosyć :evil_lol: -
[quote name='Rymonka'][SIZE=3]jak???? a nie domyślasz się???[/SIZE] [SIZE=3]radości nie było końca!!!!!!!:loveu: [/SIZE] [SIZE=3]ah... co tu dużo pisać!!!! miłość....:loveu: [/SIZE] [SIZE=3]pozdrawiamy wszystkich....[/SIZE][/quote] Rymonka, a może Rocki już u ciebie zostanie ? :cool3: :cool3: Jeśli to miłość od pierwszego wejrzenia........
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Agniest replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
cześć dziewczyny :) ja się zadowolę michałkiem do kawy - w sumie dawno nie jadłam tych czekoladek bo tu ciągle ptasim mleczkiem częstują :p -
hej Kasieńko :multi: to chyba najlepszy prezent zajączkowy jaki mogłaś dostać ;) . A tak wogóle, to czy u was była zawsze tradycja dawania sobie prezentów z okazji "zajączka" ? U nas w rodzinie był zawsze Mikołaj i Gwiazdka, ale nigdy Zajączek :niewiem: Dopiero teraz, 3 lata temu gdy Dominik zaczął chodzić do przedszkola i zaczął mi opowiadać, że dzieci chwalą się prezentami, które dostały na "zajączka" też włączyliśmy się w tą tradycję. Pozdrawiam :)
-
wszyscy mamy chyba w życiu chwile zwątpienia i tysiące pytań: po co to wszystko?????? W książkach czy filmach tak pięknie przemawiają do nas bohaterzy: "nie rezygnuj z marzeń ! Żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim ! " itp. itd. ..... ale codzienność zabija te piękne hasła.... ile razy rezygnowałam z moich marzeń na rzecz jakichś banalnych codziennych obowiązków, bo mąż, bo dziecko, bo......... Ale są w tym wszystkim też chwile, kiedy powraca sens...... wystarczy spacer po lesie i blask słońca odbity w tafli wody, albo kawa w niedzielny poranek w starej porcelanowej filiżance po mojej prababci - to najpiękniejsza filiżanka jaką widziałam. Wiem, że w twoim życiu też są takie chwile, a umiejętność przywoływania takich chwil sprawia, że czujemy się szczęśliwi, że jesteśmy wyjątkowi.... Wiem też, że nie napisałam tu niczego o czym byś nie wiedziała...... ale czasami takie słowa kogoś obcego pomagają. Na przekór wszystkiemu jednak: [CENTER][FONT=Lucida Console][SIZE=4][COLOR=red]Nie rezygnuj z marzeń[/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] i Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin !!!! :tort: PS: widzę, że masz tu wspaniałych przyjaciół, którzy bardzo cię wspierają ;)
-
Łódź- szkielet boksera...- już w NOWYM DOMU!!!
Agniest replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
co u Filipa? jak zdrówko, przybiera na wadze? Trzymaj się malutki :) jesteś taki śliczny.....