-
Posts
2022 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agniest
-
Starszy bokser-Leonek już w domku u koduchaben :)
Agniest replied to Cimi's topic in Już w nowym domu
koduchaben, co u was? bo zaczynamy się martwić..... -
Łódź- szkielet boksera...- już w NOWYM DOMU!!!
Agniest replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
te śliczne smutne oczęta........ zdrowiej szybko i szukaj swojego domku ! -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Agniest replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Menrzuś !!!! co ty ! :mad: zostawić nas chcesz :placz: co my tu bez ciebie, twojej porannej kawki, ptasiego mleczka, ślicznych fotek boksinek, wieczornych pogadanek, pocieszania i upominania nas kiedy trzeba, zrobimy !!!!................ -
jak zdrówko Oskarka ? A może masz jakieś nowe fotki ? :)
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Agniest replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']Nie za ma co :lol: A dlaczego "niby"? co?[/quote] o rany czepialski jesteś, tak sobie napisałam :evil_lol: DZIĘKUJĘ ZA FOTKĘ DLA MNIE - teraz już ok ? A tak na marginesie, tak bardzo chciałabym zobaczyć w takich pozycjach moje suczydła.............. rozmarzyłam się....... ale ostatnio są spokojniejsze...... -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Agniest replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Menrzuś, jakie piękne fotki !!!! ( właśnie przebrnęłam przez weekendowe posty ) i dziękuję za tą fotkę z dedykacją, że niby dla mnie :calus: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Agniest replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
hej :multi: o widzę nowy Imbirek w okienku i Menrzuś też wstawił nowego avka :loveu: malutkiego Argonka. Moja kawa już gotowa - wstawać śpioszki ;) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Agniest replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
nieee, tylko kot na mnie działa :) muszę się zbierać bo do urzędu mnie wysyłają. -
a dziś piątek 13 :evil_lol: witamy Gastolina i Kasieńkę :loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Agniest replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
ja w zasadzie nie wierzę w przesądy, nawet śmieję się z ludzi, którzy przesadnie w to wierzą, ale............ nie lubię gdy mi czarny kot przebiegnie drogę :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Agniest replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
piękny :) a do tego 13 piątek........ -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Agniest replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
doberek w ten piękny dzionek :) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Agniest replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12'] kilka dni temu na spacerku nadzialiśmy sie na dużego odyńca, który przez pewien czas podążał za nami, [SIZE=3][B]ale daliśmy radę jakoś uciec, chociaż pieski wcale się nie przestraszyły. [/B][/SIZE]Gorzej to było w zeszłym roku[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: no ładnie...... psieski odważniejsze niż Pańciostwo ;) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Agniest replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
widzisz Menrzuś, jest nas więcej co to mazurka nie jadły :eviltong: . A o tym dziku opowiadałeś nam ? bo nie pamiętam....... -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Agniest replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
cześć dziewczyny :) A ja bym mazurka spróbowała - nigdy nie jadłam........ -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Agniest replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12'] To co Wy robicie w niedzielę? Stalowe żaluzje? Wszyscy w piwnicy? Strach bać się :crazyeye:[/quote] :eviltong: :eviltong: :eviltong: :diabloti: :eviltong: A tak poważnie to polują zwykle zimą - chyba wtedy jest sezon na bażanty........ za naszym ogrodzeniem stawiają samochody, biorą strzelby i idą w górę łąki ( bo dookoła jest dużo dzikich łąk ). -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Agniest replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']Wiosna przecież - teraz ptasiory nie kraczą, tylko mile świergolą :evil_lol: :diabloti:[/quote] eee tam, ja mam za oknem jakieś bażanty czy kuropatwy cy cuś takiego i strasznie to mi skrzeczy rankiem...... :evil_lol: a w niedzielę, gdy są polowania to koszmar..... raz nam jeden taki bażancik wpadł przez okno, bo był tak przestraszony strzelaniną....... -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Agniest replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
wstawać śpioszki :) -
szukam domku......
-
śliczne masz kudłacze :loveu: ( przeleciałam całą galerię ;) i jestem zachwycona). A co u was słychać ? odpoczywacie po świętach ? Pozdrawiamy (z Betą i Żabulcem)
-
Bokserka z Rybnika już w NOWYM DOMKU!!!!!!!!!!!
Agniest replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
fotki obejrzałam, ale jest piękna ! :) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Agniest replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Imbir, to ponoć dobrze robi, takie oczyszczenie raz na jakiś czas - dużo płynów i zero żarełka - gdzieś o tym czytałam, ale to raczej nie dla mnie, ja mogę tylko pół dnia wytrzymać......... :) zawsze coś.