Menrzuś - po każdej balandze trzeba odpocząć :evil_lol:
A tak poważnie - ostatnio dogo było nie do zniesienia więc postanowiłam poczekać na lepsze czasy..... was zresztą też nie było :eviltong:
Cześć Credita :multi: jak miło, że wpadłaś :loveu:
Sunie dziękują za pozdrowionka ;) ostatnio coraz częściej śpią razem, ale awantury z zęboczynami też się zdarzają. Tak już chyba będzie zawsze...... ale już inaczej do tego podchodzę - mniej emocjonalnie. Ja chyba też potrzebowałam czasu, żeby się z tym oswoić.......
Żabka ma słabą kondycję - bardzo szybko się męczy gdy biega, potem kuleje na tą tylną nóżkę........ Beta przy niej to rakieta :lol:
Całuski dla wszystkich.