Jump to content
Dogomania

Jaaga

Members
  • Posts

    19185
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    104

Everything posted by Jaaga

  1. Georgina, dostałam od znajomej zdjęcie siostry twojego maluszka. Jest duzo większa od niego i nie ma takiego rozczulającego wyglądu. Nie żałuj, że nie czekałaś na chłopaczka u mnie, bo Martyna czekała na pieska, a tu same sunie urodziły się :eviltong:. Jeszcze mam jedną sunię wolną, ale chciałabym ją sprzedać za granicę, bo za dużo byłoby dziewczyn z jednego miotu na naszych ringach. Czekam, aż wyjdą im ząbki i wtedy pomyślimy o domku dla niej. Martynko, dzisiaj małe były zaszczepione, więc za dwa tygodnie, po odbiorze miotu, Nemi może jechać do domu :razz: . Jeśli chodzi o Judy, to mnie, podobnie jak Nessti najbardziej podobała się jako chinka.
  2. Nessti, cieszę się, cieszę. Tylko, że oprócz pięciu białych kulek mam jeszcze siedem małych yorkusiów. Wszystkie razem funkcjonują jak porządne tornado:evil_lol: . Nawet ich biedne mamusie uciekają:diabloti: . Kokietka jest tak ładna, że jak dłużej u mnie pobędzie, to jeszcze sie rozmyślę i nie bedę chciała zawieźć jej Martynie, a co wtedy bedzie? :cool3: Ciągle patrzę na jej włos i napatrzeć sie nie mogę, bo ma idealnie prosty i tak go duzo, że chyba Nelka nie miała tyle w jej wieku.
  3. Martyna, przyłączam się do gratulacji. Kokietka też gratuluje siostrze sukcesu;) i marzy o podobnych w przyszłości. Napiszę do ciebie odnośnie odbioru małej, bo może zrobimy to szybciej. Młode dają nieźle popalić:evil_lol: i nie wiem, czy wytrzymam z nimi wszystkimi tak długo.
  4. Witam serdecznie wszystkich kochających maltańczyki i ich psiaki. Pozdrawiam Martynę i Nelusię, która sie u mnie urodziła:multi: i Anię z Judy. Aniu, dziekuję za przysyłane zdjęcia Judki, wyrosła z niej piękna panna. Wszyscy macie piękne białaski i widzę, ze coraz wiecej osób zako****e sie w tej rasie :lol:.
×
×
  • Create New...