[quote name='Cerber']to bardzo fajnie :) a my dziś 1 miejsce zajelismy :D jestem szczesliwa :D mam nadzieje, ze kiedys sie na jakis zawodach spotkamy :)[/quote]
Wiem, wiem. Wielkie gratulacje. Może masz jakiś filmik z przebiegu?
Spotkamy się w pęcicahc ale ja bede jako widz:evil_lol:
[quote name='agaciaaa']Witamy :multi: świetnie jej idzie slalom :loveu: domagam sie fotek, ewentualnie jakiś jeszcze filmik ;)[/quote]
Fotek nie mam:oops: Jutro postaram się zrobić. Filmik ze slalomu 2 bedzie jutro ;)
[quote name='Jośka']Super slalomik muszę swoją drużynę tego nauczyć, ale będzie zabawa:evil_lol:[/quote]
Maluchy też?:lol::evil_lol: O chciałabym to zobaczyć:evil_lol:
[SIZE=5]DOBRANOCKA!! [/SIZE]