[quote name='niedzwiadek:)']aaaaaaaaa Balbinka jaki kochany pyszcek, ja mojemu chyba dokleje brode:loveu: , ja chce sznaucerka:placz: . Kto mi kupi?:cool3:[/quote]
Gracjas
Coś mało chętnych:evil_lol:
[quote name='an_bzik']Gdzie ta Wasza fotka z motorówki? :placz:[/quote]
Poszła w las:diabloti:
[quote name='Helga_psiaki']toć to chyba jasne ;);)[/quote]
Jasne jak słoneczko:evil_lol: Ale chyba nie dla wszystkich:diabloti: