[quote name='konisia']Dzwoneczek już w domku:) Wydzieliłam jej pokój, żeby na początku nie musiała stresować się psami. Dzielnie opuściła transporterek, pochodziła po łóżku:cool3: , przeszła pod biurko, zaszyła się tam i cichutko siedzi na polarkowym kocyku. Nawet sobie przysypia. Nie jestem zbyt nachalna, zostawiłam ją samą, żeby sobie zwiedzała. Zaglądam tylko co jakiś czas zobaczyć co robi, ale siedzi cały czas pod biurkiem. Nawet już drapałam ją za uszkiem:loveu: Traktorek był:multi: ! To tyle na szybko. Czekamy na rozwój sytuacji.[/quote]
:laugh2_2:Ale się cieszę!!! Konisiu-jesteś wspaniała! Wymiziaj Dzwoneczka od nas i pisz, co tam u Was słychać.