Jump to content
Dogomania

Asia_M

Members
  • Posts

    5053
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Asia_M

  1. Rex, przypomnij się Państwu...
  2. W schronisku w Mielcu jest ponad 500 psów. Małemu trudno się przebić :( Cała nadzieja w stronce internetowej i na Dogo...
  3. Prawdziwa psia przyjaźń - coś pięknego :)
  4. Zgadzam się asik89 :) Przystojniak nieziemski :loveu: Mam nadzieję, że już wkrótce ktoś go zauważy.
  5. :loveu: A oczka? Też piękne, prawda? :loveu:
  6. Pajunia, dziękuję!!!:* Oby ktoś dobry Go teraz zauważył!!!
  7. [IMG]http://www.schronisko.kg.net.pl/images/zoom/Gryzek/viewsize/gryzek1.jpg[/IMG]
  8. Miko jest średniej wielkości, bardzo sympatycznym pieskiem. Został przywiązany do bramy Azylu pod koniec listopada 2006 roku!!!!!! Ktoś, z jakichś powodów, nie chciał się nim dłużej opiekować, więc pozbył się go jak niechcianej rzeczy. Miko jest bardzo nieszczęśliwy, całymi dniami wyczekuje przy kratach by ktoś, choć na chwilę się nim zainteresował. Miko to młody pies – ma około 1.5 roku. Lubi chodzić na smyczy, jest typowo domowym psem, który niezbyt dobrze radzi sobie z trudną rzeczywistością schroniskową i z mieszkaniem w budzie. To grzeczny, ułożony czworonóg. Dobrze dogaduje się z ludźmi i innymi psami. Czy ktoś go pokocha? Miko czeka także na opiekuna wirtualnego. Adres schroniska: Cichy Kąt, ul.Wiśniowa 35, 42-600 Tarnowskie Góry - Opatowice (naprzeciw zakładów Fazos), [URL]http://www.schronisko.prv.pl/[/URL] , tel. 600 634 303 [IMG]http://www.schronisko.kg.net.pl/images/zoom/Miko/viewsize/100_2208.jpg[/IMG]
  9. Bosman jest średniej wielkości, starszym psem o oryginalnym umaszczeniu. W azylu przebywa już od bardzo dawna. Jest przyjacielski w stosunku do ludzi i suczek, jednak może wykazywać agresje w stosunku do innych psów. Obecnie mieszka w kojcu z Diną. Jest najlepszym z najlepszych pogromcą szczurów, które niestety zamieszkują w schronisku i jego okolicach – często jest skuteczniejszy niż niejeden kot. Bosman lubi biegać po azylu, chętnie goni się wtedy z „współlokatorką” i bawi wszystkim co znajdzie po drodze. Jest naprawdę sympatycznym psem i aż dziw bierze, że nikt się nim dotąd nie zainteresował. My wierzymy jednak, że zdarzy się cud i znajdzie się człowiek który da Bosmanowi szansę i wspaniały dom. Adres schroniska: Cichy Kąt, ul.Wiśniowa 35, 42-600 Tarnowskie Góry - Opatowice (naprzeciw zakładów Fazos), http://www.schronisko.prv.pl/ , tel. 600 634 303
  10. Napiszę do częstochowskiej empatii, szkoda że na głównej stronce nie mają działu ze zwierzakami do adopcji.
  11. Ten dobry Człowiek gdzieś jest, może nawet gdzieś niedaleko... tylko jeszcze nie wie o istnieniu Gryzka. Wiem, ze wiele osób z Dogo przygarnęłoby Gryzia, gdyby tylko miało ku temu warunki.
  12. Piękny piesiuń, prawda? Chyba mało ludzi ogląda internetową stronę schroniska w Mielcu :( Pełno tam przepięknych piesków. A ta kluseczka jest przecudowna.
  13. Gryzeczek, piękny, mały piesek szuka ciepłego domciu...
  14. Takie słodkie uszka i nosek jak guziczek i oczka smutne :( Mały nie umie prosić o domek. Kto go zauważy?
  15. Dziękuję Ci przeogromnie!!! Jutro San ma się dowiedzieć od Pani wterynarz, która leczy Gryzka, jak ona widzi jego podróż za granicę. Ja tez jestem dobrej myśli, musimy wierzyć że w końcu się uda!!!
  16. Wybierzcie jakiegoś wyszczekanego wolontariusza i niech ich przyciśnie ;) Mozna też napisać do Gazety Wyborczej - ich dodatek lokalny ma chyba większy zasięg.
  17. Czaruś szczeka, bo chce być zauważony :) Prawdziwy miłośnik psów nie będzie sie go bał :) W ogóle wydaje mi się, że "szczekaczy" boją się najbardziej ludzie, którzy nigdy psa nie mieli i nie znają psich zwyczajów :) Szczekanie jest raczej wyrazem strachu niż przejawem agresji.
  18. Gryzeczku, pokazuj się na pierwszej stronce jak najczęściej
  19. Sendi jako rudziaszka i jako platynowa blondyna ... - zawsze atrakcyjna :) Pięknemu w każdym kolorze pięknie :loveu:
×
×
  • Create New...