chacko-tyle naszych dobciów uratowanych dzieki wspólpracy z niemieckimi organizacjami, w większości chore i starsze dobki, tu link do szczesciarzy:
[URL]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/niemcy/adopcje.html[/URL]
oj Koperek-po prostu na drugi raz ubierz się do schronu do Smoczka bardziej "trendy",tipsy, cekiny,panterka, podmienimy fote i juz:diabloti: