Jump to content
Dogomania

dzodzo

Members
  • Posts

    5561
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dzodzo

  1. w środę 6 maja rozpoczyna sie w Pabianicach szkolenie psów z zakresu PT-(wreszcie w Pabianicach cos profesjonalnego bo juz mam dość gibania do Łodzi) ja z Zara oczywiście biorą udział, niech sie pies uczy:cool3:, gdyby ktos mial takze ochote popracowac z psem to dam info gdzie i o której będzie pierwsze spotkanie
  2. ktoś z dogomaniaczek szuka takiego własnie psiaka dla znajomych, do 2 lat, zaraz podesle sunie
  3. Aniu, tak wyglądaja hoteliki przy schronach,w moim pabianickim schronie jest taki sam, tylko za 10 zł-pies jest sam, ma lepszą budę,lepsze ogrodzenie i tyle ale jeśli wybór jest między igłą a takim hotelem? sa jeszcze dwa dni na szukanie
  4. moze chociaz na kilka dni wsadzic go do tego hotelu przy schronie? wiem ze dla dobka takie warunki to bedzie tragedia, ale będzie czas żeby pomyslec nad lepszym rozwiązaniem, teraz długi weekend i pewnie w lepszych hotelach tłok
  5. Jest o niego zapytanie z dobermnn-nothilfe;) tzn o Zaka Ramzesowi-dobermanowi zrobie allegro ale czekam na nowe foty
  6. Zagladamy...ale co mamy zrobic z psem ktorego widzimy kawalek pyska z budy?jak bardzo jest podobny do dobermana? potrzebne sa info, zdjęcia, kontakt do osoby zajmującej się bespośrdenio psem-nikt z nas nie mieszka w tamtych okolicach, bez tego ani rusz
  7. ok, czyli można go posłac do Dobermann nothilfe? NatiMar, mozna miec rozne zdanie na temat adopcji zagranicznych ale jesli masz watpliowsci co do tej fundacji, zobacz na mielceckim watku-ile zwyczajnych ,starszych kundelkow zabrali i jakie porzesylają zdjęcia z nowych domow
  8. słuchajcie czy Zak (ten z wielkimi uszami) jest nadal do adopcji?
  9. Nadzieja Dobermana, (tylko stronka jest niezaktualizowana) wie o Budrysie ale nie liczcie na cud:( 10 letni doberman nie jest łakomym kąskiem dla naszych rodaków,prawie wszytskie nasze dobkowe staruszki znalałzy domy ale w niemczech, z tego co wiem tu nie ma zgody opiekunów na wyjazd psa do Dobermann-Nothilfe nadzieja zawsze jest ale łatwo nie będzie
  10. tak, jest juz od kilku tygodni w superrrrrr domkkkkku:loveu:
  11. a który chudzielec????? ale mu się fuksnęło:) aha ten owczarek ma byc na zewnątrz ale z mozliwoscią wejscia do domu,i nie na żadnym łancuchu.Płeć obojetna, będzie kastrowany/sterylizowany
  12. wymęczyłam bazarek;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/letnie-sukienki-spodnice-spodnie-r-38-na-kr-dobermany-do-3-05-a-136292/[/url]
  13. znajomy szuka psa w typie długowłosego owczarka niemieckiego do 2 lat,musi byc przyjaźnie nastawiony do dzieci bo sa tam w wieku szkolnym.Ma mieszkac na zewnatrz od razu uprzedzam;)Nie mamy nic takiego w P-cach?
  14. ja przejeżdzam codziennie i tez go nie widuję, w tym tygodniu tylko raz szedł sobie po ścieżce rowerowej wzdłuż Włokniarzy
  15. robiłam przegląd szaf, mam całą masę ciuchów odłozonych na bazarek, strasznie mi muli dogo ale jakos postaram się wystawic chociaz część tych rzeczy-moze przyda sie kasa na jakies badania czy hoteliki dla tych dobciów
  16. DUZO....Korek miał u mnie dłuzszy czas allegro ale poniewaz nie było zadnych wiesci aktualnych allegro zdjęłam bo to nie miało sensu:shake:
  17. 10 letni doberman ma znikome szanse na nowy dom, nie ukrywajmy, ze wiekszośc dobków nawet nie dozywa tego wieku-ale ten nie wyglada na tyle, widac ze jest w świetnej formie, więc moze moze...
  18. ona jest do schrupania, ten tłusty tyłeczek i zadarty ogonek ;) uszkiem sie nie przejmuj, bo to chyba standard że jedno stoi od razu super a drugie ma problem.Ja miałam tak samo, jedno wystrzeliło po tygodniu a z drugim walczyłam dłuuuuugo bo dokładnie tak samo leciało na głowę mojej Zarce jak Muminowi.Jak się Tobie będzie chciało masowac to wypychaj lekko tą chrząstkę, która jest w miejscu gdzie ucho się łamie w druga stronę.
  19. buuu, sprawdzalam w pierwszym poscie i nie zauwazylam, osiol ze mnie;) popatrze jeszcze na stronke
  20. Ramzesowi zrobie i wypatrzylam jeszcze sunie Rudzię nr 2181 jakby ktoś napisal mi gotowy tekscik albo cokolwiek o niej to tez mogę jej zrobic
  21. Boże Brązowa Ty to powinnas tytuły do "Faktu" wymyślać:evil_lol: koło takich nikt nie przejdzie obojetny hihi a psiak jest bezbłędny, taka dzielna malizna
  22. Game Boy ale masz przeslicznego cudaczka:loveu: widzę,ze jedno uszko ma lekkie tendencje do kładzenia się,nie wiem jak to wygląda u cc ale masowanie daje świetne efekty (przynajmniej u dobermanow hihi) ja się juz namasowałam u mojej Zary, czasem patrzyła na mnie jak na wariata jak jej tak miętosiłam te uszy
  23. chętnie, tylko jak naładniejsze foty prosze zrobic;)
  24. zero chetnych na takiego przystojniaka????
  25. Godryk znalazł dom, więc moge jakiegoś kolejnego piesa wystawic na allegro zamiast jego, Wy wiecie najlepiej ktory potrzebuje ogłoszen, więc prosze o sugestie:cool3:
×
×
  • Create New...