-
Posts
5561 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dzodzo
-
w środę 6 maja rozpoczyna sie w Pabianicach szkolenie psów z zakresu PT-(wreszcie w Pabianicach cos profesjonalnego bo juz mam dość gibania do Łodzi) ja z Zara oczywiście biorą udział, niech sie pies uczy:cool3:, gdyby ktos mial takze ochote popracowac z psem to dam info gdzie i o której będzie pierwsze spotkanie
-
Młoda sunia onka znów błaga o dom ostatnia strona . ma dom
dzodzo replied to mirabelka's topic in Już w nowym domu
ktoś z dogomaniaczek szuka takiego własnie psiaka dla znajomych, do 2 lat, zaraz podesle sunie -
Budrys przeżyje:) DOMEK STAŁY NA ŚLĄSKU!!! =)
dzodzo replied to NatiiMar's topic in Już w nowym domu
Aniu, tak wyglądaja hoteliki przy schronach,w moim pabianickim schronie jest taki sam, tylko za 10 zł-pies jest sam, ma lepszą budę,lepsze ogrodzenie i tyle ale jeśli wybór jest między igłą a takim hotelem? sa jeszcze dwa dni na szukanie -
Budrys przeżyje:) DOMEK STAŁY NA ŚLĄSKU!!! =)
dzodzo replied to NatiiMar's topic in Już w nowym domu
moze chociaz na kilka dni wsadzic go do tego hotelu przy schronie? wiem ze dla dobka takie warunki to bedzie tragedia, ale będzie czas żeby pomyslec nad lepszym rozwiązaniem, teraz długi weekend i pewnie w lepszych hotelach tłok -
Budrys przeżyje:) DOMEK STAŁY NA ŚLĄSKU!!! =)
dzodzo replied to NatiiMar's topic in Już w nowym domu
ok, czyli można go posłac do Dobermann nothilfe? NatiMar, mozna miec rozne zdanie na temat adopcji zagranicznych ale jesli masz watpliowsci co do tej fundacji, zobacz na mielceckim watku-ile zwyczajnych ,starszych kundelkow zabrali i jakie porzesylają zdjęcia z nowych domow -
Budrys przeżyje:) DOMEK STAŁY NA ŚLĄSKU!!! =)
dzodzo replied to NatiiMar's topic in Już w nowym domu
Nadzieja Dobermana, (tylko stronka jest niezaktualizowana) wie o Budrysie ale nie liczcie na cud:( 10 letni doberman nie jest łakomym kąskiem dla naszych rodaków,prawie wszytskie nasze dobkowe staruszki znalałzy domy ale w niemczech, z tego co wiem tu nie ma zgody opiekunów na wyjazd psa do Dobermann-Nothilfe nadzieja zawsze jest ale łatwo nie będzie -
wymęczyłam bazarek;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/letnie-sukienki-spodnice-spodnie-r-38-na-kr-dobermany-do-3-05-a-136292/[/url]
-
Pies ma "właścicieli" proszę o zamknięcie watku
dzodzo replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
ja przejeżdzam codziennie i tez go nie widuję, w tym tygodniu tylko raz szedł sobie po ścieżce rowerowej wzdłuż Włokniarzy -
robiłam przegląd szaf, mam całą masę ciuchów odłozonych na bazarek, strasznie mi muli dogo ale jakos postaram się wystawic chociaz część tych rzeczy-moze przyda sie kasa na jakies badania czy hoteliki dla tych dobciów
-
DUZO....Korek miał u mnie dłuzszy czas allegro ale poniewaz nie było zadnych wiesci aktualnych allegro zdjęłam bo to nie miało sensu:shake:
-
Budrys przeżyje:) DOMEK STAŁY NA ŚLĄSKU!!! =)
dzodzo replied to NatiiMar's topic in Już w nowym domu
10 letni doberman ma znikome szanse na nowy dom, nie ukrywajmy, ze wiekszośc dobków nawet nie dozywa tego wieku-ale ten nie wyglada na tyle, widac ze jest w świetnej formie, więc moze moze... -
ona jest do schrupania, ten tłusty tyłeczek i zadarty ogonek ;) uszkiem sie nie przejmuj, bo to chyba standard że jedno stoi od razu super a drugie ma problem.Ja miałam tak samo, jedno wystrzeliło po tygodniu a z drugim walczyłam dłuuuuugo bo dokładnie tak samo leciało na głowę mojej Zarce jak Muminowi.Jak się Tobie będzie chciało masowac to wypychaj lekko tą chrząstkę, która jest w miejscu gdzie ucho się łamie w druga stronę.
-
CHWDP,dwuipołkilowy Lenek,ofiara systemu.Jednak to miłosc! Odebrany :)
dzodzo replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Boże Brązowa Ty to powinnas tytuły do "Faktu" wymyślać:evil_lol: koło takich nikt nie przejdzie obojetny hihi a psiak jest bezbłędny, taka dzielna malizna -
Game Boy ale masz przeslicznego cudaczka:loveu: widzę,ze jedno uszko ma lekkie tendencje do kładzenia się,nie wiem jak to wygląda u cc ale masowanie daje świetne efekty (przynajmniej u dobermanow hihi) ja się juz namasowałam u mojej Zary, czasem patrzyła na mnie jak na wariata jak jej tak miętosiłam te uszy
-
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
dzodzo replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
zero chetnych na takiego przystojniaka????