Irysek, chyba już możesz usunąć...:lol:
Przed chwilą dzwoniła do mnie w sprawie Baffiego pewna Pani z Sieradza
i powiedziała że mąż wypatrzył go wczoraj na allegro i od razu poczuli ,
że jest to pies dla nich. Chcą nawet przyjechać w niedzielę po niego...:eviltong:
Jak to jest, że przez tyle czasu była cisza aż tu nagle [COLOR=red]booom [/COLOR][COLOR=black]i tyle osób chce Baffika...:lol:[/COLOR]
A Baffi ma zaplanowany na sobotę wyjazd do Pabianic .Trzymam kciuki.:thumbs: