[quote name='Samturia']ej ludzie od wczoraj się odchudzam!!! a dzisiaj już wtrąbiłam aero xD[/quote]
Nie ma to jak wytrwałość w postanowieniach:cool3: :evil_lol:
Pozdrowionka dla Łapy (i dla Ciebie) :)
[quote name='_ChiQuiTa_'][COLOR=magenta]Wiecie co stwierdziłam ze jestem beznadziejna, że tylko Tina widzi we mnie kogoś. Bo widzę jak mnie słucha, zawsze poliże... [/COLOR]
[COLOR=#ff00ff]Moja przyjaciółka sie odemnie odwróciła...[/COLOR]
[COLOR=#ff00ff]:(:([/COLOR][/quote]
Nie załamuj się, proszę Cię. Nie jesteś beznadziejna, nie jesteś!
A Tinka jest cudowna.
Pozdrawiam.
[quote name='Samturia']Dobry w8ieczór kochani... męczę się z "Krzyżakami"
zabijcie Sienkiewicza, sporo zapłącę ;)[/quote]
Lepiej zabijmy tego, kto wymyślił że ma to być lektura :diabloti:
A ja pewnie znów na ostatnią chwilę będę czytać :roll: (oczywiście mam na myśli streszczenie ;)).
[quote name='Asti']Zazdroszcze właściwicielom odważnych, niezważających na huki psom :) Bo Kulka to ma hukofobię, burzofobie i dużesukofobie, czyli:
- boi się huków, burzy i dużych suk :D
[/quote]
Mój tak samo... No, poza tymi dużymi sukami ;)
Kulka jest śliczna :loveu: Rzeczywiście podobna do BC.
Też coś tam próbuję z moim w agility :lol: Od niedawna ;)
Zapraszam do mojej galerii, założona niedawno.
Ps: Też mam 13 lat :cool3:
[quote name='justys95']u...na szczęście u mnie już nie ma fajerwerków 8)[/quote]
U mnie są jeszcze :roll:
Dżeki siedzi cały czas przerażony pod biurkiem...