Jump to content
Dogomania

Xiara

Members
  • Posts

    406
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Xiara

  1. Śliczne goldenisko :D :loveu: Szczęśliwego Nowego dla Ciebie i psiaka!:):)
  2. Kamcia, czyzbyś zmieniła avatarek?:cool3:
  3. Śliczny szczenior :loveu: Szczęśliwego nowego roku życzę Tobie i psiakowi! :razz:
  4. [quote name='Kamcia_14'] [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/5305/1012207sr4.jpg[/IMG] [/quote] Ta jest śliczna :loveu: :loveu:
  5. Xiara

    Brutus i Salma ;)

    Prześliczny psiak! :loveu: Szczęśliwego Nowego dla Ciebie i Brutuska! :))
  6. Justyś, śliczny psiaczek! A jak zacięcie walczy o swojego mohera :lol:
  7. Mój uwielbia biegać za patykami i nosić je potem (szczególnie te 3 razy większe od niego ;)), aportować, biegać razem ze mną, bawić się w "berka"... :)
  8. Witam Cię, Marzeno :) Śliczny psiak, szkoda, że drugiego się nie da sfotografować ;)
  9. Xiara

    Nie wiem co zrobić

    Na naukę psa nigdy nie jest za późno. Tyle, że w szkolenie starszego psa trzeba włożyć więcej pracy i czasu. Proponuję przejrzeć forum, poszukać, poczytać, było już dużo takich tematów. Zajrzyj na "Szkolenie" ([URL]http://www.dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?f=42[/URL]). Powodzenia! :)
  10. [quote name='netti1']nie wyobrazam sobie abym mogła dawac 2 miski 2 psom i w jednej szyneczkę lub polędwiczkę a w drugiej wątpliwej świezosci odpady,tylko dlatego ze pies nie przypomina wyglądem rasowego.[/quote] Dokładnie. Myślenie niektórych mnie dobija (rasowy=lepszy).
  11. Idę sobie wczoraj z moim Dżekim, a tu wyskakuje kobieta z malutkim Pimpusiem (oczywiście bez smyczy). Pies zaczął rzucać się na mojego, obszczekiwać, więc mówię jej spokojnie, żeby go wzięła. A ona na to (z wyższością): mój to jest rasowy chociaż i dobrze, że kundli nie lubi. Bo rasowe to teraz modne są. A te kundle to trzeba tępić, bo tylko pchły roznoszą! I poszła. Normalnie szczena mi opadła. Ciekawe co zrobi, jak rasowe przestaną "być modne". Wyrzuci? :mad:
  12. [quote name='Alynkaaa'][B][SIZE=3][COLOR=red]a czasem mowie do niej tak ze az sama sie dziwie sobie z kad ja takie slowo znalazlam:):eviltong::eviltong::eviltong:[/COLOR][/SIZE][/B][/quote] To tak jak ja :evil_lol:
  13. Oj, lubi, lubi szczekać :D Nawet aż za bardzo ;)
  14. [quote name='Kamyczek87']Moje najnowsze ''nabytki'' to myszki Dziczek,Krówka i Pszczółka oraz [B]chomiczka Chomofobia[/B]:wink:[/quote] :thumbs: Co za imię :evil_lol:
  15. [quote name='sugarr']Podnosze kundelkowa galerie, bo cos tu cicho i przedstawiam mojego prawie 10 tygodniowego Portosa :) [IMG]http://i129.photobucket.com/albums/p223/sugarr_photos/PC270181.jpg[/IMG][/quote] Śliczny :loveu: :loveu:
  16. [quote name='sugarr']A moge linka do tej kundelkowej galerii? Bo cos nie moge do tego dotrzec:P[/quote] Proszę bardzo ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29771[/URL]
  17. Xiara

    karma Brit

    Planuję spróbować z tą karmą, zobaczymy jak to będzie :) Widzę, że opinie na jej temat są dobre, więc się uspokoiłam trochę.
  18. Mój pies ma na imię Dżeki, natomiast mówimy też do niego: W stanie przyjacielskim - Dżekuś, Dżekula, Dżekiś, Dżeniuś, Fomik :lol: , Dzikuś, i wiele innych ;) Stan neutralny - Dżeki, Dżek, Dziki, Zdzisław (tak go nazwał mój kolega), Wiewiór (już nawet nie pamiętam skąd się to wzięło, bo wiewiórki to on raczej nie przypomina :lol:) Stan wściekły - Głupek, Idź Stąd, Spadaj, Kundel
  19. Ale śliczne pieski :loveu: :loveu:
  20. Xiara

    Ozzy - Pozegnanie

    :-( Będziemy pamiętać piesku.. ZAWSZE.. :-( [*]
  21. Ja swojego mam ze schroniska, tak jak większość ;)
  22. Witam Ciebie i wszystkich innych, bo też jestem tu nowa :)
  23. Xiara

    Zielona Góra!

    [quote name='medar']Cisza, nikt nic nie pisze o wynikach akcji. Jestem z lubuskiego i bardzo blisko Zielonej Góry. Czy już mam się wstydzić za lubuskie???.[/quote] Zapraszamy na forum Inicjatywy: [URL="http://www.idz.zgora.pl/forum"]www.idz.zgora.pl/forum[/URL]
  24. Xiara

    Zielona Góra!

    [quote name='andre'] co powiedziecie na zbiorke w markecie? jesli jestescie za, to zloze wniosek np. w tesco (bo carrefour i auchan sa niechetne ogolnie zwierzetom, wiem z doswiadczenia) i moze w przyszly weekend ze 2-4 osoby moglyby przy wejsciach ludzi nagabywac?[/quote] Ja jestem jak najbardziej za, też o tym myślałam. I jeżeli to się uda to ja jestem chętna wraz z moimi znajomymi do zbierania tam podpisów.
  25. Xiara

    Zielona Góra!

    A więc jutro o 17.. Mam nadzieję, że tym razem się uda;) A jeżeli są ludzie z NS to super, tak jak mówi Ptyś: im więcej tym lepiej:) Pozdrawiam!
×
×
  • Create New...