eno jeszcze jeden dzionek i bedzie wszystko wporzasiu tak szczerze to nie przeszkadza mi ten brak wody (tzn. pomijajac ze musialam sie takna szybko umyc w tej brudnej brazowej wodzie) bo caly dzien prawie jestem w szkole
a wlasnie Psota ma swoje 2 butelki wody po 1,5l chyba jej wystarczy na jutro jeszcze co?? :D:D ^^