ale zlewa !!!
po calej mojej ulicy jezdzi policja razem ze straza miejska i dra sie do megafonow ze jutro wody niebedzie w blokach na mojej ulicy bo jakas awaria rurociagu jest na sasiedniej ulicy w dodatku ok 2 dni niebedzie wody fajnie co nie
tata sie drze zeby wode nalewac do garnkow (ja zdazylam napuscic jeden garnek czystej wody bo mama ju niezdazyla zaczela jaka brazowa leciec wdodatku jeszcze mamy caly zlew brudnych naczyc to mama jak najszybciej chce chociasz w tej brazowej wodzie umcy te naczynia zeby byly czyste hihi wogule 5 takich ogromnych beczek stoi na drugiej stronie ulicy z woda jakie zlewy!! ale niewiem czy te beczki starcza na 2 dni dla 9 bloko docyc duzych hihi no poprostu jedna wielka zlewa !!