fajnie ze sie podobaja ale jak tak dalej pojdzie tzn. jesli dalej bedzie tak malo osob wchodzilo do nas to niewiemczy bede dawac jeszcze tyle oftek bo chcialam wam dac jakas mila niespodzianke a tu co ?? PUSTO!!!!!
C.D
[IMG]http://img217.imageshack.us/img217/1969/rscn2612ks7.jpg[/IMG]
teraz Kora (wiecznie skacze i biega caly czas w ruchu jest niemozna jej nawet na chwile zatrzynac :shake: a niewiem czy wiecie ale kora miala nosowke i dla tego jest teraz caly czas chuda wogule nie tyje:-( ale ma sie dobrze ) pozniej o niej opowiem
[IMG]http://img217.imageshack.us/img217/3974/dscn2582ot3.jpg[/IMG]
[IMG]http://img217.imageshack.us/img217/8374/dscn2586gd1.jpg[/IMG]
[IMG]http://img219.imageshack.us/img219/7654/dscn2588ss9.jpg[/IMG]
[IMG]http://img219.imageshack.us/img219/6318/dscn2590rn5.jpg[/IMG]
C.D.N :eviltong:
no dobra fotki!!!
na poczatek kocur!!
[IMG]http://img99.imageshack.us/img99/1039/dscn2611wc0.jpg[/IMG]
[IMG]http://img57.imageshack.us/img57/2950/dscn2607im1.jpg[/IMG]
[IMG]http://img222.imageshack.us/img222/5073/dscn2599xo8.jpg[/IMG]
[IMG]http://img217.imageshack.us/img217/9297/dscn2569eo9.jpg[/IMG]
[IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6648/dscn2570ri8.jpg[/IMG]
C.D.N :p
jakas ty dokladna hihi :D
juz laduje i sciagam fotki
bedzie Toffi (kot) , Kora (pies a wlasciwie suczka hihi) mam nadzieje ze pamietacie ja jak beyla jeszcze mala , i moze Psota bo tinki juz niezdazylam pocykac bo bateria siadla :/
o heja!!!
milo nam jest cie powitat po raz pierwszy hihi
Psoty niemam zjdec narazie nowych ale mam zato mojego kocura bo bylam na wsi dzisiaj ale zdjecia dam moze jutro bo dzis mi sie niechce :D