Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. amela, a w ogóle można ogłaszać psy z tego schronu??? bo nie każdy zgadza się na taką formę promowania biduli a jak już będzie można ogłaszać to moge napisać że w razie adopcji pomożemy w transporcie??? ...tak mopyślałam o mapie pomocy dogo
  2. dogo wariuje....:mad: a tyle jeszcze psów potrzebuje pomocy...kuli się udało:multi: hala, przenieś wątek do działu JUZ W NOWYM DOMU
  3. asior zobaczysz że znajdzie;) już nasza w tym głowa
  4. amelo można prosić więcej zdjęć???? mogą być byle jakie...dam je dziewczynom z kącika grafomaniaków to ładnie to oprawią.....wystawimy allegro i zobacysz że sunia znajdzie domek
  5. chyba ten milion działa:cool3: gonzo ma duuuuże powodzenie:evil_lol:
  6. proszę o szybki kontakt gg któregoś z wolontariuszy. podejrzewam przekręt na allegro powiązany z łodzkim schronem....chcę się tylko upewnić.....pilnie!!!!
  7. piękna historia:-( aż się popłakałam Hala, Kuli udało się znaleźć dom...pomogę też w szukaniu domku dla krecika i moni:loveu:
  8. bomba...w końcu chociaż jedna dobra wiadomość:multi: :bigcool: :sweetCyb: :bigcool: :sweetCyb: :bigcool: :sweetCyb: :bigcool: :sweetCyb: :bigcool:
  9. ogłoszenia znów ruszyły.....przekażcie tam buziaki ode mnie:loveu:
  10. a o której jest to spotkanie???? ja już na szpilkach siedzę:evil_lol: i 3mam mocno kciuki
  11. zobacycie znajdziemy ten jedyny wspaniały domek.....choćbym miała stanąć na rzęsach zrobimy to;)
  12. a wiecie jaka ja jestem okropna:evil_lol: napisałam w danych aukcji ze pies kosztuje 1 000 000zł[IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/smieszne.gif[/IMG] oczywiście w treści wyjaśniłam że to nie jest zwykła aukcja i żeby nie licytować. ale rezultat natychmiastowy!!! w ciągu 15 sek. było 9 wejść
  13. w sumie dużo napisałaś....:roll: można by ją wyciągnąć na mały spacerek??? zobaczyć jak sie zachowuje poza boksem
  14. amelo, postaraj się dowiedzieć czegoś więcej o suni...pomogę w szukaniu domku:roll:
  15. nie wiem czy dobrze zrobiłam...napisałam na aukcji że jesli ktoś byłby chętny na adopcję, pomożemy mu w transporcie psa.....tak pomyślałam o mapie pomocy dogo.:roll:
  16. zauważyłam ze posty powracają noca:evil_lol: naprawde...chyba tylko wieczorem możemy się porozumiewać :lol:
  17. ludzie to oczu nie mają:evil_lol: wystawiam jeszcze raz,,,w koncu jakaś dobra duszyczka go zobaczy;)
  18. aukcja się kończy..a tu cisza...nasz przystojniak nadal sam:-(
  19. dobrze że w końcu się udało:multi:
  20. są tablice ogłoszeń gdzie można ogłaszać za darmo...ale na słupach informayjnych musisz mieć pozwolenie.
  21. hala, widzę że na tym wątku promieniejesz:cool3: z radości oczywiście
  22. rozmawiałam włsnie z osobą która ma doświadczenie z jamniorami....ogólnie nie jest źle:multi: jamniki to psy psymyśliwskie przyzwyczjone do przebywania z innymi psami:multi: ale wszystko zależy od suniek...każdy pies jest inny i nie można go traktowac jak jedną wielką całość
  23. przemas...jesteś spod wałbrzycha?? a może byś przyłączył sie do naszego wałbrzyskiego Stowarzyszenia Opieki nad Zwierzętami w wałbrzychu. info na PM a co do szajbusa...napisz do akuchy żeby napisała jakiś ładny tekst na allegro. Dzięki niej większość posów dogomaniaków znajduje domy
  24. ja borykam sie właśnie z podobną sprawą...miesięczny koszt to około 300zł.
×
×
  • Create New...