Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. narazie bez obserwatora..ale Łapi ma większą oglądalność niż inne moje kundelki;)
  2. ja takich ludzi na dolnym śląsku szukam z pochodniami...i cieżko jest:evil_lol: nieliczni tylko się wyłamują.
  3. [U][URL]http://e-psy.pl/viewtopic.php?p=100512#100512[/URL] wkleiłam ją na forum o tematyce kynologicznej. Tam jest masa osób zakochana po uszy w buldogach francuskich[/U]
  4. ooooo.....to już jedno miejsce mamy z głowy:multi:
  5. :oops: ja ma czas w sobotę....to przysiądę i zrobię..chyba że ktoś wcześniej zdąży
  6. [quote name='carolinascotties'][B]SUPER!!! jutro zrobię kilka ogłoszeń... czy piesek jest wykastrowany? jaki jest jego stosunek do innych zwierząt i do ludzi?[/B] [B][SIZE=4]PROSIMY O ALLEGRO !!!![/SIZE][/B][/quote] carolina, piesek ma już dom:cool1: ..czy ja coś źle doczytałam
  7. no i [EMAIL="H@ckerowi"]H@ckerowi[/EMAIL] powrócił nowy obserwator...w sumie już dwóch
  8. klesia-amelka ma już pierwszego obserwatora:multi: marta zakładaj to gg :mad:
  9. kiedy fotk??? marta, załóż gg:mad: i to szybko....ja mam tyle wiadomości żę w PM nie da się tego zmieścić zadzwoniłabym,a le kasę przeznaczoną na doładowanie konta komórki oddałam na hotelik dla dzierżoniowskiego groma
  10. [quote name='BIANKA1']Ja jestem z wrocka :evil_lol:[/quote] :evil_lol: no to się wyjaśniło
  11. właśnie się dowiedzialamże iwona znalazła jakiś czas temu psa ...ze schroniska. mały, wystraszony, trochę apatyczny. szkoda że tak późno zobaczyłam ten wątek.....
  12. ja wprawdzie mam shih ale problemy są okropne.... nie nawidzi Royala, mięsa nie tknie, czasami tylko kotu coś z miski zwinie...a tak to nic...anorektyk!!! a njgorsze jest to że ona da się pokroic za kawałek marchewki i sałatę:cool1: to może jeść w każdych ilościach...i dużó...ale nic innego nie chce jeść. Byliśmy u veta...dał nam kilka rad, ale żadna z nich nie skutkuje wyszło że mam psa wegetarianina
  13. nio i [EMAIL="H@cker"]H@cker[/EMAIL] zdobywa świat na forum rotków:multi: a i konicznie fotki mi dawajcie ze spaceru:lol:
  14. nio to trzeba by było skrrócić ten tekst..bo obecny jest stanowczo za długi.... ..nie każdemu che się go czytać:mad: ja zanm jakąś osobę w prawie każdym większym mieście: krakow ,warszawa, zabrze, z wrockiem się coś wymyśli, szczecin, Piekary śląkie, do świdnicy tez pójdą:cool3: , nio i trzeba będzie podpisać że pomożemy w transporcie..... ...hmmm..to kto robi plakat:razz:
  15. moge napisać że jest majestatyczny:evil_lol: to skakanie na ludzi ...zniechęca do adopcji psa, a z drugiej strony jest bardzo łatwe do oduczenia. Czy w pobliżu mieszka młoda osoba która mogłaby się zająć szkloeniem psa poświęcając tylko godzine dziennie...po tyg. pies już nie naskakiwałby tak..... wszystko moge wyjaśnić..jak postępować z psem, zasady szkolenie... kiedyś też miałam taki problem ze swoim psem i zajęło mi to chwilę żeby mu przekazać co wolno a co nie.
  16. [quote name='BosiaB_86']Śliczna sunia :loveu: jak można tak bez powodu oddać psiaka?! :shake: :angryy: [B]Greven [/B]jesteś WIELKA!! :calus: Tak bardzo żałuje, że nie jestem w stanie pomóc :placz: i że ja nie potrafię być taka jak niektórzy dogomaniacy :-([/quote] w kupie siła:cool3: :evil_lol:
  17. z cegiełek zawsze mało kwoty się uzbiery...ale to już coś.... i koniecznie podaj link do tego wątku...bo często są oszuści na allegro..i nie każdy licytuje bo się boi:mad:
  18. p to już wiem kto jest tam zalogowany paros, zaraz podeślę ci lin do [EMAIL="h@ckera"]h@ckera[/EMAIL] to też mógłbyś wtawić:roll:
  19. dopiero teraz wypatrzyłam ten wątek.... smutne. podeślę tu osobę która kiedyś chciała adoptować Simbe z dzierżoniowskiego schronu...trochę żałuję że się nie udało...bo iwona to osoba o wielkim sercu...sam fakt to zwierzęta jakie miała do tej pory..wszystkie były po przejściach, nie mogła odmówić pomocy żadnej bidzie. Wyprzedzę yvet i zadam parę pytań. Jai pies ma stosunek do kotów??? bo w domu jest kot..trochę dziki..w schronisku weci nie dawali mu szans na przeżycie..a yvet wzięła go i wyleczyła.. dlatego tak ważne jest żeby pies lubił koty. No i tradycyjnie dzieci.....prawie każdy pies musi przechodzić taki test:cool3:
  20. ja bym mogła wywiescić w zoologicznym i przy Domu Handlowym..... ...to co wchodzimy w plakatowanie????
×
×
  • Create New...