Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. greeven....mam wrażenie ze maila zostaje u ciebie... ..dzielić sie nia już nie chcesz:evil_lol:
  2. no to szykamy domku dalej
  3. teraz koniec miesiąca i krucho z kasą ale na początku postaram się coś wygosodarować dla Sawy
  4. to szansa dla łatki....ale znacie osobę która odbiera te psy...
  5. popatrzcie jakie wyróżnienie spotkało H@ckera:multi: :multi: :multi: [URL]http://www.allegro.pl/item198810105_haker_rottweiler_szuka_domu_charytatywna_rottka.html[/URL]
  6. niee....nie odpisali...a wyslałam im kilka psiaków....
  7. wszystkie szczególy dałam ewatr na PM..... ...narazie pani ma przyjechać zobaczyć [EMAIL="H@ckera"]H@ckera[/EMAIL].
  8. dzięi stronie adopcyjnej fundacji ROTTA :loveu: znalazła się potencjalna właścicelka dla hackera. Odpowiedziałm na pytania na które wiedziłam...myslę że szczepenia(komplet) też ma:mad: bo bym się zdziwiła mocno jak takie porządne schronisko by nie szczepiło psów:lol:
  9. oj teraz mówisz:mad: ja nie przy kasie...ale jeśli mózna się zadłużyć to wspomogę bazarkami:cool3:
  10. narazie plakat:evil_lol: ..ale kto wie czy czasami niedługo gonzo dzięki ogłoszeniom znajdzie się w świdnicy:lol:
  11. greven, nio jak tam rocia??? dawaj info:mad: ile można czekać:evil_lol:
  12. już wróciłam....mam nadzieję ze na dobre. co z ta gazetą...to jakiś pomysł...ale nwet jeśli poprosiłabym gazetę o napisanie artykułu o zwierzętach i wspomniałmbym o łapim...nie mogłabym przeciez podać nr tel do właścicieli psa. a poza tym nie wiem jak zareagowałyby moje wsółpracowniczki z SOZu...nie moge sie posługiwac stowarzyszeniem do własnych celów. natomiast jeśli chodzi o ogłoszenia w świebodzicach świdnicy i wałbrzychu to spkojnie poproszę parę osób. ogłoszenia na tabilcach i w gazetach załatwione;) to co może być???
  13. [quote name='Gosiapk']Dzięki. :) A czy Agnieszka zdecydowała się zabrać Łatkę do siebie?[/quote] chyba nie.....czyżbym o czymś nie wiedziała..
  14. hala ty wystaw...ja teraz dałam obietnicę ze dam na allegro psy z kieleckiego TOZu
  15. to co wystawiamy na allegro???
  16. nie ważne czy kundelki czy rasowce..wszystkie są zadbane i szczęśliwe:multi: :loveu:
  17. kiedyś chciłam napisać słówko na wątku małej psinki.....i co nie wiem jak mi się do udało zrobić napisałam to ale na wątku psa który ważył chyba z 70 i był wielkości doga niemieckiego:-o nio i wyszło...było "hop 5 kg kruszynko".... skasowałam to bo jeszcze więcej osob by to zobaczyły:oops:
  18. nio i po wizycie...upał taki ze masakra.... ogolnie wg mnie wszystko ok.... bubu dostałś PM:cool3: powodzienia w czytaniu:evil_lol: i jednocześnie współczucia....
  19. [quote name='Hala']Jak to mają obserwatora?[/quote] no a nie....:evil_lol: aukcjia konczy się za dwie godziny:diabloti: więc mają jeszcze....a z tym samym jest nadzieja na domek
  20. wpadałm tylko na chwilę żeby powiedzieć ze nasz przystojniak ma jednego obserwatora na allegro.
  21. nasze zakochańce mają jednego obserwatora
  22. [quote name='amelka0'][COLOR=red] [B]A nie jak ludzie,którzy szukają w schronach tylko rasowego psa i [/B] [B]zasłaniają się że to niby o pomoc chodzi,a tak naprawdę chodzi o pieniądze-bo wiadomo,ze schronu taniej jak z hodowli.[/B] [/COLOR][/quote] pięknie to napisałaś....taka prawda Klesi się udało.....:multi: a możemy liczyć na jakieś wieści z nowego domku:roll:
  23. [quote name='akucha']One miały Allegro, Rotek wystawiała. [/quote] tak....do jutra do 18.00 mają aukcje potem koniec.....jeszcze kilka godzn
×
×
  • Create New...