pies miał miec imie gratis.....
bez obrazy justyna, ale to imie jest beznadziejne dla psa....
małego dostaliśmy za darmo od gminy ...dla tego razem z robertem doszliśmy do wniosku ze lepiej nazwać go Friko( bo zasał wzięty za friko:evil_lol: )
dzisiaj był dzieciak zobaczyć psa.....Friko spodobał mu sie.....
w najbliższym czasie ponoć mają przyjść rodzice i podpisać umowę adopcyjną:shake:
czarno to widzę.....