-
Posts
8997 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rotek_
-
Almondowi ślepy, głuchy dziadziuś odszedł za TM... :(
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzisiaj jeden z opiekunów powiedział,że Almond ma bardzo małe szanse na adopcje i musimy liczyć się z tym że kiedyś przyjdziemy i już nie przywita nas merdaniem ogona. Wtedy będzie go szkoda, bo ten pies jest naprawdę fajny. Jest jak stara, zniszczona zabawka, z naderwanym uchem i przyszytymi łatami...taka odstawiona w kąt kiedy się znudzi i nie zachywca wyglądem -
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
spacery ma codziennie Przy staruszkach nie można tego znaiedbać, muszą ćwiczyć mięśnie które jeszcze mają -
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jurand jest przeszczęśliwy na spacerach, pomimo że nogi mu uciekają jakoś trzyma się na zakrętach:) Widać że chłopak ma swoje lata -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
ARLI na allwegro.pl alegratka.pl kupsprzedaj.pl kupiepsa.pl przygarnijzwierzaka.pl przygarnij.pl cafeanimal.pl adopcjapsa.pl petsy.pl e-zwierzak.pl morusek.pl- tablica.pl adopcjepsow.org petworld.pl gielda.swidnica.pl doadopcji.pl cwirek.pl psieadopcje.pl psy.pl [U] oglaszamy24.pl -
nie ma problemu, ogonek musimy się wziąć za zdjęcia czarnych, ale ostatnio coraz mniej czasu
-
mam nadzieję , że jego stan poprawi się Czy na marskość czaruś bierze jakieś leki, albo ma specjalną dietę
-
przelew pójdzie już niedługo. Ogonek jak zobaczyłam te paczki do popakowania to się załamałam:shake: To tarzanie pupy po ziemi może także świadczyć o zatkanych gruczołach kołoodbytowych...i powiem szczerze, że lepsze byłyby robaki, które można usunąć tabletkami od razu. W przypadku gruczołów często czyści się je do końca życia EDIT- [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1847289782[/url] podajcie mi tylko dane kontaktowe i zmienię allegro będzie miał u mnie dożywotnio, chyba że znowu zablokują mi konto:(
-
DYZIO w dożywotnim bezpłatnym domu tymczasowym.
rotek_ replied to conceited's topic in Już w nowym domu
Dawno mnie tu nie było, a jak weszłam zobaczyłam że DYZIO został u Kasi i Beaty... Macie wielkie serce dziewczyny! -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
GOLDI w nowym domu, dzisiaj trafiły do nas trzy małe suczki -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
GOldi ogłoszony na alegratka gumtree morusek tablica to tylko te ważniejsze portale -
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-wFEIgqe8_-4/Tn4dk6N-ZSI/AAAAAAAAI78/Dw88Pu9Ukiw/s512/DSC_0719.JPG[/IMG] [URL]https://picasaweb.google.com/adopcjeada/Goldi#[/URL] Proszę o wystawienie go na forum goldenkowym
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
został przerzucony na posesję jednej z osób, która od nas kiedyś adoptowała psa. Goldi robi furorę w Uciechowie, szybko pewnie znajdzie dom, ale trzeba mu w tym pomóc... Postaram się mu zrobić kilka ogłoszeń, ale allegro odblokują mi dopiero w poniedziałek...mógłby ktoś mu wystawić aukcję grzecznościową? -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Dzisiaj poszła druga czarno-biała kotka, dzięki Edyta za adopcję:) Zostały dwaj czarni bracia i ich czarna siostra -
Siwusek Kudłatek :) Sreberko w wersji średniej [Tczew]
rotek_ replied to Pinesk@'s topic in Już w nowym domu
PUMI[QUOTE] Średniej wielkości pies z śerścią grubą kręconą, średniej długości. Umaszczenie dopuszczalny: każdy odciń zarości, czarny i biały. Psy te są inteligętne i chętne do nauki. Jednak bez wczesnej socjalizacji, może stać się agresywny w stosunku do obcych. Jest to pies bardzo aktywny, który lubi ruch na świerzym powietrzu. Może być trochę szczekliwy. [IMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/67/Pumi_2.jpg[/IMG] [/QUOTE] Można go porównać do tej rasy lub do barbeta, ale nie znalazłam zdjęcia barbeta o umaszczeniu nakrapianym -
[quote name='tripti']to jest ul. Andersa, Pani nadal zainteresowana i czeka, powiedziałam, że zadzwoni ktoś do nich i umówi się na wizytę. Tak chyba będzie najprościej?[/QUOTE] To moja ulica!:) zaraz przed moim blokiem jest koniec miasta-ogródki działkowe i dużooo pól i ścieżek polnych-fajne miejsce do spacerów z psami. Bardzo spokojna dzielnica miasta. Możliwe że będę na spacerach widywać szczęściarza...który to dokładnie????
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
dodałam TIGUANA na alegratka.pl kupsprzedaj.pl kupiepsa.pl przygarnijzwierzaka.pl przygarnij.pl cafeanimal.pl adopcjapsa.pl petsy.pl e-zwierzak.pl morusek.pl- tablica.pl adopcjepsow.org petworld.pl gielda.swidnica.pl doadopcji.pl cwirek.pl psieadopcje.pl psy.pl [U] oglaszamy24.pl gumtree.pl -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
ogonek, to podrzucić tiguana... -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
chyba wyżej gdzieś pisałam że inar znalazł dom....reszta czeka w schronisku -
Zjawiskowy mix ON+HUSKY Boss w końcu ma domek stały :)
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Na zdjęciach tego nie widać, ale oczy Bossa są jeszcze bardziej przeszywające niż błekitne oczy huskiego bursztynowe oczy na czarnej sierści wyróżniają się dość mocno -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
RAMBO nadal szuka domu. Z pewnością nie nadaje się do domu z dziećmi, paradoksalnie ale najlepiej czuje się w budzie, gdzie w razie zagrożenia może się schować. Za kawałek jedzenia zaufa nawet obcemu:) w chwili obecnej jest na odchudzaniu bo wygląda już jak świnka wietnamska. Pies z charakterem ale za swoim panem skoczy w ogień. Niewiele zmienił się od momentu przyjazdu. TIGUAN to moje oko w głowie:) Ktoś kompletnie zaniedbał sprawę socjalizacji, pies jest niesamowicie inteligentny i z pewnością do wyprowadzenia. W schronisku został już(!) nauczony chodzenia na luźnej smyczy oraz komendy leżeć. Teraz ćwiczymy komendę "stój" oraz nakręcamy go na zabawkę żeby móc ćwiczyć elementy aportowania. Na spacerach powtarzamy znane mu komendy (oprócz leżeć zna także [B]siad [/B]i [B]łapa[/B]) żeby przyzwyczajać go do rozproszeń tj biegających ludzi, psów itd. W schronisku mamy zasadę nie spuszczania psów ze smyczy, ale patrząc na zachowanie Tigu mam wrażenie że pies może mieć silny instynkt pogoni. Przyzwyczaił się już do motorów, nie znam niestety nikogo z rowerem, a przydałaby mi się taka osoba do szkolenia. Przed rowerzystami robi łuk, obchodząc ich w bezpiecznej odległości...już nie spina się i nie oszczekuje ale nadal czuje się niepewnie. Oduczył się skakania na ludzi, wita się normalnie na czterech łapach ale pupa z ogonkiem chodzi mu cały czas;) Potrafi wskakiwać na auto, ale boi się jeździć załatwia się na zewnątrz, ale często posikuje w boksie ...niestety znam niewiele osób, którym mogłabym dać psa...większość ludzi jest właśnie taka jak pani TIGUANA, wzięła szczeniaka pewnie z myślą że pies od małego przyzwyczai się do wszystkiego, ale żaden pies nie wychowa się sam! Czerda napisz mi wszystko co o nim wiesz, szczególnie o jego przeszłości.