Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. raczej nie, Szukamy mu domu. Internet trochę lepiej chodzi, wracam na dogo..mam nadzieję że na dłużej chyba że znowu mnie wywali z forum:/
  2. [url]http://allegro.pl/hektor-doskonaly-pies-strozujacy-i1961516020.html[/url] [url]http://allegro.pl/scooby-uciechowski-retriever-dowodny-i1961516233.html[/url] ALLEGRO scoobiego i hektora kto jeszcze z tej bandy uciechowskiej nie ma aukcji allegro?
  3. GERDA na allegro.pl [url]http://allegro.pl/owczarek-niemiecki-idealna-suczka-szuka-domu-i1946341333.html[/url] alegratka.pl gumtree.pl tablica.pl moruek.pl ...tylko tyle dzisiaj dałam radę
  4. tiguan na allegro.pl [url]http://allegro.pl/tiguan-mini-doberman-wspanialy-przyjaciel-iobronca-i1942690216.html[/url] ale.gratka.pl kupsprzedaj.pl kupiepsa.pl przygarnijzwierzaka.pl gieldaogloszen.pl adopcjapsa.pl morusek.pl tablica.pl wroclaw.gumtree.pl e-zwierzak.pl adopcjepsow.org petworld.pl gielda.swidnica.pl wroclaw.cwirek.pl petsy.pl wroclawiak.pl sprzedasz.pl kokosy.pl owi.pl sloniu.pl najpewniej.pl eoferty.com.pl neeon.pl lento.pl ojej.pl rozglos.net wroclaw.olx.pl cafeanimal.pl psy.pl
  5. Łapę stracił, wet rozkroił amputowaną łapę, okazało się że pies miał stare złamanie w stawie łokciowym, zrobiły się zrosty w miejscu złamania i łapa była sztywna. Dodatkowo znaczny zanik mięśni w łapie nie dawał żadnych szans na "naprawienie" łapki. Majstrować nic nie musimy, ale Szafir nie ma do nas zaufania...przykre. Wet powiedział że nie jest starym psem, ale organizm ma wyniszczony i widać że życie go nie rozpieszczało;(
  6. Nasz trójłapek Szafir [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/dsc0202o.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/1641/dsc0202o.jpg[/IMG][/URL] Nadal walczymy o to żeby odzyskał wiarę w ludzi. Załamany psychicznie pies
  7. to może wezmę dzisiaj Tiguana, a potem Arliego
  8. jak będzie ładna pogodna ja bym mu porobiła zdjęcia, te ostatnie w ogóle mi się nie podobają:/
  9. ma dom niedaleko świdnicy, chipa będziemy musieli przerejestrować
  10. Zamber już znalazł dom...reszta dalej szuka, ogonek podrzuć mi kogoś do ogłoszenia
  11. Kora dość mocno zapadła mi w pamięci. Sama nie wiem jak jeszcze mogę pomóc, Allegro ma wystawiane w każdym województwie po kolei. Ale chyba największe oglądalności były na dolnym śląsku. obecane gumtree wystawię jak tylko odłożę jakieś zaskórniaki:)
  12. [quote name='_ogonek_']oj tam, oj tam, moje ;) [/QUOTE] P.S. no i zabiłaś kolejnego nosorożca:D
  13. ALLEGRO powoli wystawiłam już wszystkim psom, Oryk i Tiguan mają już obserwatorów
  14. Paco na allegro.pl [url]http://allegro.pl/paco-bezproblemowy-dobrze-ulozony-przyjaciel-i1942692903.html[/url] ale.gratka.pl kupsprzedaj.pl kupiepsa.pl przygarnijzwierzaka.pl gieldaogloszen.pl adopcjapsa.pl morusek.pl tablica.pl wroclaw.gumtree.pl e-zwierzak.pl adopcjepsow.org petworld.pl gielda.swidnica.pl wroclaw.cwirek.pl petsy.pl wroclawiak.pl sprzedasz.pl kokosy.pl owi.pl sloniu.pl najpewniej.pl eoferty.com.pl neeon.pl lento.pl ojej.pl rozglos.net wroclaw.olx.pl
  15. telefon mi padł. Ogonek udało wam się wyprowadzić na spacer Szarika???
  16. Arli [url]http://moda.allegro.pl/arli-piegowaty-pies-o-wspanialym-charakterze-i1945606236.html[/url] Kana [url]http://allegro.pl/kana-suczka-o-ludzkich-oczach-i1942692210.html[/url] Megan [url]http://allegro.pl/megan-mix-pinczer-nakolankowa-sunia-szuka-domu-i1942691842.html[/url]
  17. [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1945605718[/url] Allegro Morki
  18. [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1945605510[/url] za jego allegro zapłaciłam 8gr..dzisiaj jest jakaś promocja, czy już w ogóle zmienił się cennik allegro?
  19. wyróżnione allegro wzrosło z 12zł na 19zł:(
  20. Ada, to może czas zmienić tytuł wątku, Killer już w domu. Mi marzy się domek dla Arliego.
  21. zapisuję się na wątek. Z tych wszystkich psów "powiedzmy rozumiem" zwrot Brudera, który przysporzył sporo problemów właścicielom, zabijając kury sąsiadów. Ale kompletnie nie potrafię zrozumieć przyczyny zwrotu Budrysa:( On nie ma żadnej wady. Przez 1,5 roku przyjeżdżali właściciele psa i chwalili go. Budrys był ich nianią do dzieci. Kiedy dzieciaki kłóciły się, Budrys wchodził pomiędzy nimi i grzecznie stał, zawsze potrafił pogodzić niezgodne rodzeństwo. Kiedy ktoś obcy chciał podejść do dzieci, Budrys od razu stawał na ich drodze i patrzył się w oczy obcego człowieka. Nigdy nie zawarczał, nie szczeknął, po prostu stał. Wtedy ponoć wszyscy wątpili i odchodzili od dzieci i Budryska.
  22. PACO na tym zdjęciu wygląda uroczo [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/140/dsc1063f.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/3408/dsc1063f.jpg[/IMG][/URL]
  23. Rambo znalazł dom...na zawsze! on z pewnością nie wróci:) Ogonek zna właściciela Rambo-to dziadek:) i teraz chciałabym zobaczyć jej minę:D
  24. chyba hitoshu proponowała darmowy pakiet dla psiaków chyba nawet na wątku trójłapków ogłaszała się
  25. najlepszym wyjściem byłby DS, pamiętajmy, że Almond poprzednik Juranda odszedł w schronisku, bo nie zdążyliśmy mu znaleźć domu. Jurand chodzi już prawie normalnie, gdyby nie fakt że jak bardzo się z czegoś cieszy to zdarza mu się poplątać swoje nogi . p.s. Ogonek a byłaś na forum haszczaków?
×
×
  • Create New...