-
Posts
8997 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rotek_
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
raczej nie, Szukamy mu domu. Internet trochę lepiej chodzi, wracam na dogo..mam nadzieję że na dłużej chyba że znowu mnie wywali z forum:/ -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
GERDA na allegro.pl [url]http://allegro.pl/owczarek-niemiecki-idealna-suczka-szuka-domu-i1946341333.html[/url] alegratka.pl gumtree.pl tablica.pl moruek.pl ...tylko tyle dzisiaj dałam radę -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
tiguan na allegro.pl [url]http://allegro.pl/tiguan-mini-doberman-wspanialy-przyjaciel-iobronca-i1942690216.html[/url] ale.gratka.pl kupsprzedaj.pl kupiepsa.pl przygarnijzwierzaka.pl gieldaogloszen.pl adopcjapsa.pl morusek.pl tablica.pl wroclaw.gumtree.pl e-zwierzak.pl adopcjepsow.org petworld.pl gielda.swidnica.pl wroclaw.cwirek.pl petsy.pl wroclawiak.pl sprzedasz.pl kokosy.pl owi.pl sloniu.pl najpewniej.pl eoferty.com.pl neeon.pl lento.pl ojej.pl rozglos.net wroclaw.olx.pl cafeanimal.pl psy.pl -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Łapę stracił, wet rozkroił amputowaną łapę, okazało się że pies miał stare złamanie w stawie łokciowym, zrobiły się zrosty w miejscu złamania i łapa była sztywna. Dodatkowo znaczny zanik mięśni w łapie nie dawał żadnych szans na "naprawienie" łapki. Majstrować nic nie musimy, ale Szafir nie ma do nas zaufania...przykre. Wet powiedział że nie jest starym psem, ale organizm ma wyniszczony i widać że życie go nie rozpieszczało;( -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Nasz trójłapek Szafir [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/dsc0202o.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/1641/dsc0202o.jpg[/IMG][/URL] Nadal walczymy o to żeby odzyskał wiarę w ludzi. Załamany psychicznie pies -
Bruder - duży, energiczny pręgus MA DOMEK :-)
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
to może wezmę dzisiaj Tiguana, a potem Arliego -
Zjawiskowy mix ON+HUSKY Boss w końcu ma domek stały :)
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
jak będzie ładna pogodna ja bym mu porobiła zdjęcia, te ostatnie w ogóle mi się nie podobają:/ -
Bruder - duży, energiczny pręgus MA DOMEK :-)
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
ma dom niedaleko świdnicy, chipa będziemy musieli przerejestrować -
Bruder - duży, energiczny pręgus MA DOMEK :-)
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Zamber już znalazł dom...reszta dalej szuka, ogonek podrzuć mi kogoś do ogłoszenia -
Kora dość mocno zapadła mi w pamięci. Sama nie wiem jak jeszcze mogę pomóc, Allegro ma wystawiane w każdym województwie po kolei. Ale chyba największe oglądalności były na dolnym śląsku. obecane gumtree wystawię jak tylko odłożę jakieś zaskórniaki:)
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
ALLEGRO powoli wystawiłam już wszystkim psom, Oryk i Tiguan mają już obserwatorów -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Paco na allegro.pl [url]http://allegro.pl/paco-bezproblemowy-dobrze-ulozony-przyjaciel-i1942692903.html[/url] ale.gratka.pl kupsprzedaj.pl kupiepsa.pl przygarnijzwierzaka.pl gieldaogloszen.pl adopcjapsa.pl morusek.pl tablica.pl wroclaw.gumtree.pl e-zwierzak.pl adopcjepsow.org petworld.pl gielda.swidnica.pl wroclaw.cwirek.pl petsy.pl wroclawiak.pl sprzedasz.pl kokosy.pl owi.pl sloniu.pl najpewniej.pl eoferty.com.pl neeon.pl lento.pl ojej.pl rozglos.net wroclaw.olx.pl -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
telefon mi padł. Ogonek udało wam się wyprowadzić na spacer Szarika??? -
Bruder - duży, energiczny pręgus MA DOMEK :-)
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
zapisuję się na wątek. Z tych wszystkich psów "powiedzmy rozumiem" zwrot Brudera, który przysporzył sporo problemów właścicielom, zabijając kury sąsiadów. Ale kompletnie nie potrafię zrozumieć przyczyny zwrotu Budrysa:( On nie ma żadnej wady. Przez 1,5 roku przyjeżdżali właściciele psa i chwalili go. Budrys był ich nianią do dzieci. Kiedy dzieciaki kłóciły się, Budrys wchodził pomiędzy nimi i grzecznie stał, zawsze potrafił pogodzić niezgodne rodzeństwo. Kiedy ktoś obcy chciał podejść do dzieci, Budrys od razu stawał na ich drodze i patrzył się w oczy obcego człowieka. Nigdy nie zawarczał, nie szczeknął, po prostu stał. Wtedy ponoć wszyscy wątpili i odchodzili od dzieci i Budryska. -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
PACO na tym zdjęciu wygląda uroczo [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/140/dsc1063f.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/3408/dsc1063f.jpg[/IMG][/URL] -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Rambo znalazł dom...na zawsze! on z pewnością nie wróci:) Ogonek zna właściciela Rambo-to dziadek:) i teraz chciałabym zobaczyć jej minę:D -
Diego - czy będzie miał 4 łapki? kaleki psiak WRÓCIŁ z adopcji ...
rotek_ replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
chyba hitoshu proponowała darmowy pakiet dla psiaków chyba nawet na wątku trójłapków ogłaszała się -
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
najlepszym wyjściem byłby DS, pamiętajmy, że Almond poprzednik Juranda odszedł w schronisku, bo nie zdążyliśmy mu znaleźć domu. Jurand chodzi już prawie normalnie, gdyby nie fakt że jak bardzo się z czegoś cieszy to zdarza mu się poplątać swoje nogi . p.s. Ogonek a byłaś na forum haszczaków?