Jump to content
Dogomania

wilczurka

Members
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

About wilczurka

 • Rank
  Member
 • Birthday 04/27/1996

Contact Methods

 • AIM
  4580429
 • Website URL
  http://www.asiator.blog.onet.pl
 1. Nie da się zrobić takich jakby "dyżurów"?? No np jeden jest w pokoju a drugi na dwoże lub gdzie indziej? A potem zmiana. Jeśli nie to wyprubujcie mój przepis na to . Mi się udało : 1. Wsadzcie jednego psa do katki i dajcie mu coś do zabawy gdy tamten 2 chodzi po pomieszczeniu. 2. Gdy zwierze nie zwraca uwagi na tamtego co chodzi zamieniecie miejsca psów 3. Jeśli po próbach psy nie zwracają na siebie uwagi zabieracie temu w klatce zabawkę 4. Jeśli jest w pożądku wszystko tak jak w punkcie 2 zamieniacie psy 5. Wyciągacie psa z klatki na smycz tak by obydwa nie były aż tak daleko siebie i dajecie im zabawki 6. Wszystko dobrze?? Zabieracie im zabawki ale dalej są na smyczy 7. Staracie się by były coraz bardziej blisko siebie 8. Nikt nikogo nie gryzie? śpuśćcie je ze zmyczy. Jeśli nie poskutkuje to wpuśćcie psy do jednego niewielkiego pomieszczenia by były same jednak kontrolując wszystko i poszczając bardzo spokojną muzykę ;) Napiszcie jeśli pomogłam. Napisałam wszystko co wiedziałam
 2. Nie ubierajcie psom ubranek!!One się czują skrępowane i źle! Matko!!! I to nie jest fajne. Pies ma futro a nie koszulki! Jeśli chodzi o grzywacze nagie to one w zimie muszą mieć ubranie a w lecie krem z filtrem!!! Ale nie psy z futrem!!! Co może ubierzesz Bernardyna w sfeter w lecie?! Wątpliwa przyjemność!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angryy:
 3. A co gdybys mieszkała tam przez cały czas??? Wystarczy wydać kase może na obroże przeciw kleszczawą(Ale lepiej nie one slabo dzialają) Albo jakąś maść , aerozol . To jest nie możliwe by w jakimś mieście nie bylo kleszczy. Może bardzo maluuuuuusio a w tamtym dużo ale jak zabezpiczysz psa to możesz przecież go zabrać. Jeśli go byś miała psa , którego kochasz i sama wizielaś ze schroniska to nie możesz go zostawić.:shake: :shake:
 4. Ja z berem nie spałam w jednym łóżku! On miał własne "łóżko" 2 koce jeden na dole a 2 w rodzaju poduszki . a gdyby miał spać na jednym ze mną to tylko i wyłącznie w nogach. Bo na jednej poduszce to trzeba przyznać nie chigieniczne
 5. widzę że tutaj są zdania odmienne... A ja mam połączenie.... Nie powinno się przywiązywać psa przed sklepem ale wyobraźcie sobie taką sytuacje: Jesteście na dalszym spacerze z psem . Nagle dzwoni komórka i ktoś mówi , że macie jeszcze kupić np. masło . Macie teraz obok siebie najtańsze masło i teraz co zrobicie : a)Cofniecie się do domu 3 km odstawicie psa i kupicie obok siebie w sklepie droższe b)przywiążecie psa przy tamtym sklepie i kupicie masło. Ja wybieram stanowczo b! Nie powinno się przywiązywać psa przed sklepem bo może go pobić ktoś lub Bóg wie co.... Nie powinno się przechodzić przez pasy ba nagle samochód może wyjechać. To to samo! Ale macie rację psa nie powinno się przywiązywać przed sklepem lecz czasami trzeba. Napiszcie jeśli ktoś się ze mną zgadza lub nie i czy bybraliście odp. a czy b:lol: ?
 6. Czy wasz pies lub jakieś wasze inne zwierze domowe zrobiło coś tak zabawnego , że gdyby umiał mówić i się troszkę postarzał porozmawialibyście o tym śmiejeąc się przy herbatce?? Jakieś śmieszne zdarzenia , miny , zachowania , wybryki waszego zwierza . Coś co potrafi rozśmieszyć. Pod spodem pokazane jest w jakim formacie ma to być . A przy okazji historia Bera Bero , taniec :Puściłam muzykę i złapałam Bera za przednie łapki , tańczyłam z nim. Po pewnym czasie puściłam go on położył się , wstał pomerdał ogonkiem i zaczął kręcić tyłkiem , poturlał się znowy wstał podskoczył pokręcił się dookoła siebie i stawiał takie śmieszne kroczki jak gdyby tańczył.Nigdy tego nie zapomne! Jak o tym myśle to śmiać mi się chcę .:p :p :shiny: :biggrina: :mdrmed:
 7. Kitka. Post nr. 2. J asię nie śmieje u mie w domu na wsi straszyło...Heh a to troszkę nie do tematu ale : Kto nie oglądał filmu "Duch" niech żałuje. Cudowne i wzruszające. Nie tylko zwierzęta widzą duch również malutkie dzieci 1 miesiąc-2lat. Moja młodsza siostra gdzieś o godz .0:12 zaczeła beczeć rodzice nie mogli jej uspokoić a gdy przestała cały czas wpatrywała się w jedno miejsce na ścianie.....Ja osobiście wierze w duchy.I to , że zwierzę widzi je.
 8. Kundelki nie powinny być sterylizowana i kastrowane gdyż : I tak nie uda się wszystkich wykastrować , dzięki kżyżowaniu mogą powstać nowe rasy , każda rasa ma wady i zalety a gdy się je złączy może powstanie "Pies Idealny" , Kundelki częstą są o wiele ładniejsze od rasowych.
 9. wolałam wypowiedz 3 gdyż: Psy rasowie nie są leprze od kundelków. Psy rasowe nie są łatwiejsze przy wyborze.Psy rasowe nie są dla snobów. Sama osobiście lubie owczarki niemieckie a o sobie bym nie powiedziała , że jestem snobką:p
 10. wilczurka

  Pies-bohater...

  Bardzo często widzimy podpisy w gazetach i interniecie: "Pies pogryzł dziecko!!!" ,"Wściekły amstaf na wolności" itp. Ale mało kiedy takie ,które zdarzają się nie mniej często:"Mężczyzna brutalnie zabił psa" , "Małżeństwo zostawiło zwierze na pastwe losu w domu bez jedzenie i picia na 3 miesiące" , "Pies ocalił małżeństwo z pod lawiny" , "Pies uratował tonącego człowieka" , "Pies posłał za kratki 3 morderców" itp Bardzo często jest tak , że ludzie nie sprawdzą , że zwierze działało instynktownie np: Gdy oglądałam [URL="http://www.wp.pl"]www.wp.pl[/URL] był tam taki temat , że Pies zagryzł chłopca . Ale pod tym był taki komentaż : " Znałem tego chłopca. On znęcał się nad tym psem.Rodzice o tom dobrze wiedzieli" Teraz pies zareagował na to. Ale wszyscy widzą w nim winę. Wyżej wymienione były przykłady jak pies ratuje człowieka lub pomaga złapać przestępców. W gazecie "Mój pies" zawsze pokazany jest "Pies miesiąca" Są umieszczane tam psy które czegoś dokonały. A moje zapytanie jest do waś takie : Czy Wy podzielacie moje zdanie?? I czy znacie jakiegoś Psa-bohatera?Jeśli tak podajcie jego imię i czego dokonał. :Lulu :Gdy mój sąsiad miał zawał serca Lulu zaczął głośno szczekać i kręcić się dookoła tak by wszystkich pobudzić. Gdy osiągnął swój cel nerwowo wskazywał człowieka.Jego żona zadzwoniła po pogotowie.I tak go uratowali.
 11. głosuje na 19:) napisalam bym na to coś co ty tam napisałeś TV czy jakoś tak ale nie wiem jak :lol:
 12. niepotrafią kochać??!!Czy to rydzyk powiedział??ludzie!!to dlaczego kocha właściciela??:shake:
 13. [quote name='ulvhedinn']A co powiesz na psa, który reaguje bardzo źle na sól na jezdni? Bo znam takiego, który po 20-minutowym spacerze bez butów miał łapy popękane, krwawiące i leczył sie z tego potem tygodniami?:mad: Pewnie, że kretyńskie falbaneczki, przebrania itp to przesada, ale naprawdę sporo psów potrzebuje ubranek, a niektóre bucików... Pies to nie wilk, i ani sierści takiej nie ma, ani wilk nie biega po soli i szkłach![/quote] tak to prawda ale raczej tu mówimy o lecie i o ubrankach.Sól..masz rację on powinien mieć buciki.
 14. pies był wilkiem i nie miał ubranek!!ale grzywacz nagi powinien mieć w zime bo przecie on jest nagi!!
 15. Od wielu lat zastanawia mnie pytanie czy psy denerwują ubranka.Gdzieś czytałam czy słyszałam nie pamiętam , że psy czują się skrempowane.W jakiś tam psi sposób się wstydzą.Nie mogą się ani obwąchać ani wylizać w pewnuch miejscach , trudno idzie siusiu albo inna fizjologiczna sprawa.Pies ma futro !!Nie jest goły jak człowiek i nie musi mieć ubranka!!!Co innego gżywacze nagie!Oa są nagie i w zimie potrzebują odzienie a w upaaaaalne dni filtru.
×
×
 • Create New...