Jump to content
Dogomania

LittleMy

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittleMy

  1. taki sliczny.....
  2. ciesze sie !!!!!!!! Zgryziku udalo sie !!!!!!!!! :multi::multi::multi::multi:
  3. gdzie jest numer konta bo nie moge znalezc?
  4. ale ma fajnie :multi:
  5. ciachniety i wreszcie poszedl do domku !! :multi: w lecznicy sa teraz 2 koty : moja mama zlapala na kastrajce podworkowego kocura, ktory niestety sika na wszystko i jest juz na tyle dorosly, ze moze mu to nie minac z ciachnieciem :( i jeszcze jest jakis kocurek mlodszy, ale poldziki... bedzie pewnie ciezko z wyadoptowaniem, niedlugo pojade robic zdjecia i zaloze im watek.
  6. ja widze tylko czesc zdjec
  7. juz sie nie moge doczekac az zobacze na zdjeciu szczesliwego Zgryzika w nowym domu!
  8. hurrrraaaa !!!! :multi::multi::multi: dziewczyny jestescie wspaniale! trzymam kciuki zeby sie wszystko udalo !
  9. wolontariuszem chyba w schronisku, w ktorym jest pies. tak mi sie wydaje, sprobowac zawsze mozna, a Mojego Psa czyta masa ludzi....
  10. no wlasnie, a co u niego?
  11. malenka suczka biedna tez sie na pewno dla niej znajdzie... a Zgryzikowi musi sie szybko cos znalezc zeby nie musial czekac........ to ile jeszcze jest chetnych poki co?
  12. [quote name='baffi2']a jak się nazywają? takich gryzaczków jest dużo, nie wiem które wybrać :evil_lol:[/quote] nie pamietam nazwy, sa brazowe, sprzedawane pojedynczo i zawsze w takim szczelnym foliowym opakowaniu, moze w sklepie beda wiedzieli, o co chodzi, jak nie to jak kupie nastene to sprawdze:)
  13. o jak dobrze,ze sie w koncu wydowiedzialas, co u niego ! :multi:
  14. jak dobrze,ze juz u Ciebie sa !! a jakies postepy sa z obcowaniem Liska z Dinem? to ile w sumie u Ciebie teraz pociech przebywa?:)
  15. ale widze, ze ze zmiana tytulu jestes ostrozna :p
  16. [quote name='baffi2']źle się czuję, chyba mam grypę to nawet pisać się nie chce... Mam wrażenie że Nelly ciągle się nudzi:roll: jak urozmaicić jej czas?[/quote] drugiego towarzysza ! :evil_lol: zartuje. znaczy to sie naprawde sprawdza, ja nie wiem, co moja Mysza robila poki Luna nie nastala, teraz caly czas sie bawia albo spia przytulone. a Nelly moze potrzebuje jakichs gryzaczkow? jest taka jedna fajna kostka do kupienia w sklepach zoologicznych, dla malego pieska starcza na godzine gryzienia. i z czegos zdrowego jest zrobiona.
  17. :-( one mogly wygrac tak jak ona http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104417
  18. to byloby cakkiem aekologiczne- prad z kota ;)
×
×
  • Create New...