Żeby zbyt pusto tu nie było, przedstawiam wam kumpla Sary:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/64/14f65b6756f567d5.jpg[/IMG][/URL]
Jest od niej miesiąc młodszy, nazywa sie chyba Fado, jak dobrze pamiętam. To jest pies starszej kobiety, jej wnuki tak go nazwały, ale ona woła na niego Piesio ;)
Zdjęcie z komórki.. w ogóle ciężko mu fotkę zrobić, bo strasznie ruchliwy jest ;) to jedyna, która w miare wyszła..