-
Posts
9845 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaciaaa
-
A ja to wolę gorącą herbatkę, coś do podgryzania i dobrą książkę ;) Albo Dogo :eviltong:
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
agaciaaa replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
Witamy :) u was jak zwykle dużo fotek i Gutkowych opowiadań, czy jak to tam nazwać ;) [url]http://i191.photobucket.com/albums/z31/sota36/DSC00616.jpg[/url] :loveu: urocza jest ta plamka na jęzorku :loveu: Pozdrawiamy! -
GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P
agaciaaa replied to Wyjątek's topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Wyjątek']Oj z tym sikaniem to niestety z Gamą coraz gorzej:mad: Pierwszego dnia jak u nas była to siku zrobiła raz- jak weszła do mieszkani, ze stresu. Potem tylko jeszcze raz siku było nastepnego dnia i raz qpa.. A później to pieknie robiła wszystko na dworzu. Oczywiscie wychodziłam co 1h ale co tam :evil_lol: a od paru dni sika na dywany:angryy: raz to zrobiła, od razu ja skarciłam (lekko rzecz jasna) i od razu wzięłam na spacer a tam jak zrobiła to pochwała. ale co tam. od tamtej pory juz robi coraz częściej na dywan:mad: wczesniej to się jeszcze chowała a dzis perfidnie usiadla na środku dywanu, patrzy sie na mnie i siiiiiiku...:angryy::mad:[/quote] No to nie zazdroszcze.. Wiem jak to jest jak pies sika na dywan i jeszcze patrzy przy tym prosto w oczy :mad: jakby co najmniej był to powód do dumy :evil_lol: Nie martw się, na pewno sie nauczy, Gama mądra dziewczynka ;) -
[quote name='Szarik']A może sir, albo babciu? :D Nie no Agatko, nie gniewaj się :)[/quote] Taaaak, BABCIU będzie idealnie... :mad: :mad: :mad:
-
Zjedliście beze mnie :placz: Teraz to mi sie lodów zachociało.... :razz: myślałam, że to forum o psach, a tu wszędzie jakieś kulinarne wątki w rozmowie :evil_lol: aż ślinka cieknie :eviltong:
-
GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P
agaciaaa replied to Wyjątek's topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Wyjątek']Hmm no ja juz w swoim zyciu miałam gófffniarza potem znów góffniarza i potem gófffniare ale z żadnym z pisaków nie planowałam wystaw wiec mi wisiało czy one leżą czy stoja:evil_lol: no ale czegóz ja od niej wymagam skoro to to jeszcze szczy na dywany i w głowie ma tylko ganianie za własnym ogonem:evil_lol:[/quote] Oooo, będziesz Game wystawiać? :) Współczuje sikania na dywany, moja Sara zajarzyła bardzo niedawno temu, a ma już 6 miechów :shake: wyjątkowo opornie jej szło. Gamunia na pewno szybko załapie o co biega ;) A za ogonem nierzadko i dorosłe psy latają :evil_lol: -
[quote name='Wyjątek']A fotki to akurat podstawa więc oczywiście, ze obejrzane:diabloti:[/quote] No ja myśle! ;) [quote name=':: FiGa ::']Proszę... PANA?! :-o[/quote] PANA :roflt:nie przesadzaj........ :mad: najpierw mnie postarzasz jakąś 'panią' a teraz jeszcze zmieniasz mi płeć??? :angryy:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
agaciaaa replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Szarik']Ktoś mówił Dożek? To moja uuukochana rasa Agaciu![/quote] No fajne, fajne są maleństwa ;) ostatnio na wystawie sie na nie napatrzyłam :loveu: -
[quote name='Szarik']Witamy Agatko, pozdrów suńkę! (Ja fotki obejrzałam, bez takich mi tu ;) )[/quote] Sarunia dziękuje za pozdrowienia ;) (no ja myśle.. :eviltong:)
-
Witamy :) czekamy na fotki!
-
GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P
agaciaaa replied to Wyjątek's topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Wyjątek']heh, oby.. dzis po raz pierwszy próbowałam ja ustawić. Ze 3 razy na 10 sek mi sie udało:roll: Bo ona a to z zebami wyskakuje bo nie podoba sie jej że ją zapyszczydło trzymam albo udaje wielce zmęczona i jakos tak się wykreca robi fiku miku i juz lezy na grzbiecie i wywala brzuchol do głaskania:evil_lol:[/quote] Skąd ja to znam? :eviltong: też mam gówniare, chociaż od Gamy nieco starszą, więc wiem jak to jest :evil_lol: -
GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P
agaciaaa replied to Wyjątek's topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Wyjątek']Cieszę się, że Lasso też Wam się podoba :) A córeczka może i piękniejsza ale czy mądrzejsza to nie wiem :evil_lol: Chol**ny trzpiot z niej i rozrabiaka i zawadiaka:evil_lol::evil_lol:[/quote] Małe to, to i głupie :evil_lol: wyrośnie z tego ;) a przynajmniej powinna :evil_lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
agaciaaa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Witamy ;) [URL]http://matusz5.kgb.pl/balkoon/8.jpg[/URL] a co to za wyniosłość? ;) :evil_lol: [URL]http://matusz5.kgb.pl/balkoon/9.jpg[/URL] suuuuuuper :loveu: :loveu: :loveu: -
[quote name='Wyjątek']Helloł helloł helloł przyszłyśmy z rewizytą :D Witanko wieczorne i lece nadrabiac zaległości:cool3:[/quote] Witamy, witamy ;) a fotki chociaż zdążyłaś obejrzeć? :razz:
-
GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P
agaciaaa replied to Wyjątek's topic in Owczarek niemiecki
Piękny tatuś, piękny!!! A córeczka wyrośnie jeszcze piękniejsza :loveu: -
Nie dziwię się Szarikowi :evil_lol: Podziel się pizzą!!!! ;)
-
[quote name='Helga_psiaki']hej aparat już jest, bedą fotki:multi: i filmik[/quote] Witamy i czekamy!!!! :razz:
-
[quote name='Tina.Sara']serio? to mi się ciągle coś myli z tym jak zmniejszam :eviltong:[/quote] Serio, serio :razz: trzeba czytać czasem regulamin :eviltong: :diabloti: A piesek fajniutki :loveu:
-
Jaka romantyczna muzyka na filmiku :evil_lol: [url]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/P4223141.jpg[/url] ale brudasy :eviltong:
-
A z jakiej okazji te fajerwerki? :razz:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
agaciaaa replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Może to być i meleńki psiak, wszystko mi jedno :eviltong:[/quote] maleńki.. np. dożek niemiecki? :evil_lol: -
[quote name='Helga_psiaki'][URL]http://images21.fotosik.pl/396/1275375f89367f64.jpg[/URL] fajnie wyszła mycha:evil_lol:[/quote] Mycha, mysza.. a Sarunia? :eviltong: [quote name=':: FiGa ::']Dobrze prosze pani :oops:[/quote] hihihihi :eviltong: [SIZE=1]ale 'pani' to już lekka przesada.. :eviltong:[/SIZE]
-
biedny Nesik na wygnaniu :evil_lol: pancia zlituj sie, wpuść do domu :eviltong: