Czeeeeeść :multi:
[quote name=':: FiGa ::']Wstałam ok 12:eviltong: Zrobiłam obiad i teraz mam czasss :loveu: [/quote]
O matko :razz: ja jak wstane później niż po 10 to jestem nie do życia, bez względu na to o której się kładę :evil_lol: do 12 chyba nigdy nie spałam, nawet po imprezach do 6 :diabloti:
A Kibic śmiesznie wygląda, takie wielkie ma kły :evil_lol:
[url]http://i12.tinypic.com/4q390yt.jpg[/url] fajna minka :evil_lol: :loveu: