[quote name='furciaczek']jakie wielkie nieproporcjonalne ucho:evil_lol:[/quote]
przestań :evil_lol: miała takie śliczne trójkąciki jak była mała :loveu:
[quote name='furciaczek']hehe jaka minke strzelila:evil_lol: cos jej sie chyba nie podobalo:lol:[/quote]
no chyba :evil_lol:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/14/400620c23f7ab3d4.jpg[/IMG][/URL]
[quote name='furciaczek']Ojej az mnie nosi:angryy: dogo tak zamula ze nie wiem:shake:
a foty jakies dasz:cool3:[/quote]
kurde no....... :mad:
głowa mi jakoś boli :roll: :diabloti:
fota sprzed 3 miesięcy :loveu:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/15/e2a253c044061af8.jpg[/IMG][/URL]
[quote name='furciaczek']Bo pileczki sa po to by je niszczyc:evil_lol:
o matko ale mi dogo zamula:shake: jedna strone chyba z 5 min mi otwiera:crazyeye:[/quote]
mi też zamula :angryy: ale to wkurzające :shake:
[quote name='furciaczek']Ja ma leki na tym punkcie... furcia mnie kiedys niechcacy dziabnela:evil_lol:[/quote]
ooo niedobra :evil_lol: Sara też czasem liże, liże i nagle dziabnie, ale lekko :diabloti:
[quote name='furciaczek']hehe darmowa maseczka nawilzajaca:evil_lol:[/quote]
widzisz, same korzyści :loveu: jak zechcesz, to bardzo chętnie Ci też nogi wyliże :evil_lol: uwielbia to :evil_lol:
Świetne są te fotki latającej Tygry :loveu:
[url]http://images12.fotosik.pl/104/52748199df05364f.jpg[/url] przyznaj sie, zawiesiłaś ją na czymś? ;) :evil_lol:
Cześć :) fotki :multi:
http://i15.tinypic.com/4zko9zn.jpg co to ma znaczyć? :evil_lol:
http://i16.tinypic.com/4r7r13o.jpg nie boisz sie takiego potwora w domu trzymać? :diabloti:
http://i5.tinypic.com/62ig85y.jpg jakie słodkie :loveu: :loveu: :loveu:
[quote name='furciaczek']ehh a ja tu zadnych znajomych nie mam:shake:
w PL zreszta tez nie:diabloti::evil_lol:[/quote]
przyjeżdżaj do mnie jak będziesz w PL :loveu: