[quote name='furciaczek']Tak sie przestraszylas ze spac idziesz:evil_lol:[/quote]
No bałam sie co jeszcze możesz wymyślić :evil_lol:
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Ej przestraszona, pobudka!:multi::loveu:[/B][/COLOR][/quote]
Cześć Emdziolku, już nie śpie :razz:
[quote name='Eriu']Dzień dobry Paniom :). Jak tam się spało?[/quote]
Dzień dobry ;) Sarunia nie dawała mi rano spać, więc beznadziejnie :shake: głowa mi teraz boli :roll:
[quote name='Tina.Sara']dzień doberek :D[/quote]
Doberek :)