Jump to content
Dogomania

agaciaaa

Members
  • Posts

    9845
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agaciaaa

  1. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][B]WITAM!!![/B][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]Qba w łazience więc mogę poszaleć :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Uważaj, bo zaraz wyjdzie :cool3: :evil_lol: i będzie koniec szaleństwa :evil_lol:
  2. Witamy wieczorkiem :multi: Qba już wygonił z kompeczka? ;) :evil_lol:
  3. [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]helo:):):)[/COLOR][/quote] cześć :) [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Wpadłam wieczornie ......kompa w weekend dziele z Qbą :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Witamy :multi: no i bardzo dobrze- trzeba sie dzielić :cool3: :evil_lol:
  4. [URL]http://images11.fotosik.pl/88/95bf223da48ec126.jpg[/URL] ale kolory :-o suuuper!
  5. [URL]http://tinypic.pl/out.php/i41084_IMG0258.jpg[/URL] o jaaa :mdleje: jestem pod WIELKIM wrażeniem!!!!!!!! Ostatnie też boskie :loveu: w ogóle wszystkie!!!
  6. Śliczne fotki!! :loveu: tyle osób trzyma kciuki, że w końcu musi sie udać z tym mieszkaniem!!! ;) i absolutnie nie daj sobie z tym spokoju! Szukaj, aż znajdziesz ;) Pozdrowienia :) i wymiziaj Nestorka, póki możesz ;)
  7. Wszyscy dziś o nas zapomnieli :placz: tylko jedna Bzikowa nas odwiedziła :loveu: za kare nie będzie fotek!!! :eviltong: [quote name='an_bzik']Ło raaaany, blondyny... Dotarłam i jestem! :multi: Udało się! :lol: Czekam na nowe zdjęcia bo u Was to codziennie świeżutenkie, nie lenisz się tak jak jaaaa :lol:[/quote] Witamy witamy :multi: fotki będą... kiedyś :eviltong: narazie chętnych na fotki brakuje :diabloti:
  8. agaciaaa

    bzik

    no są nareszcie foteczki!!! :multi: i to jakie fajne :loveu: cudnie w biegu wygląda :loveu: [url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/bezik1.jpg[/url] a na tle nieba to już w ogóle pięęęęknie sie prezentuje :loveu: Widze, że debiut wystawowy przesunięty. No to będziemy trzymać kciuki w lutym! ;)
  9. [quote name='furciaczek']Ulzylo mi jak nie wiem:loveu: Szkoda tylko ze nie mam znajomych zadnych:roll: nio ale w ostatecznosci zaszaleje i Taxi wezme:diabloti: tylko ile bedzie kosztowal kurs 100km:roll:[/quote] no no 100 km.. :cool3: to kawałek jest. Ale jakoś dasz rade :loveu: tylko ciekawe czy taksówkarz przeżyłby 100 km z dwoma stęsknionymi psami i jeszcze bardziej stęsknioną wariatką :evil_lol: :loveu:
  10. to masz ciekawie z rodzicami :evil_lol: troche nerwów straciłaś, ale cóż :diabloti: ważne, że jest dobrze :loveu:
  11. Cześć :multi: miłego weekendu życze i czekam na foteczki :loveu:
  12. agaciaaa

    bzik

    Bzikowa... :mad: nie obijaj sie, wszyscy czekają na fotki!! :)
  13. Cześć chora :cool3: miłego weekendu ;)
  14. Śliczne fotki :loveu: bierz aparat na spacer, bo chcemy jeszcze!!!! :cool3:
  15. super :multi: zrelaksujesz sie w domku :loveu: Nesikiem sie nacieszysz :loveu: Czekam na fotki :)
  16. [quote name='Sznaucerka-Balbina']lepiej nie:evil_lol::eviltong:[/quote] no wstaw!!! :diabloti: babcie sie nie obrażą :evil_lol: a tak w ogóle to cześć ;)
  17. Usta- usta też Ci robiło te 25 osób? :evil_lol: Miłego weekendu! :)
  18. co Ty tu robisz o tej porze? TZta wywiało? :evil_lol:
  19. Witamy i miłego weekendu życzymy :) buziaki dla Zuzki :loveu:
  20. Cześć :) nawet w weekend na dogo nie siedzisz? :evil_lol:
  21. Śledze wątek i jestem pełna podziwu!! Brawo :) czekam na nowe wieści o maleństwie :loveu:
  22. [url]http://images4.fotosik.pl/271/68a6e724365d98df.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Spadam, dobranoc :bye:
  23. [quote name='furciaczek']A nie boisz sie ze Twoj pies Cie zagryzie:diabloti::evil_lol:[/quote] raczej nie :diabloti: ide spać :cool3: tylko nie mów że mnie nie lubisz- już to wiem :eviltong: Dobranoc :bye:
  24. [url]http://images3.fotosik.pl/313/2a5fd36a741e027b.jpg[/url] pieszczoch :loveu:
×
×
  • Create New...