Jump to content
Dogomania

agaciaaa

Members
  • Posts

    9845
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agaciaaa

  1. Fajnie, że macie kogoś do wspólnego spacerowania :) Tylko szkoda, że fotek nie zrobiłaś :mad: ;)
  2. OMG, ale wy się z nią macie :shake:
  3. [quote name='anetta']Małe papisie pachną :loveu:[/QUOTE] Tak tak, pachną, pod warunkiem, że: [quote name='Luzia']o ile się w czymś nie wypaplają :lol:[/QUOTE] :lol::lol::lol: [quote name='plinka']hahaha uwielbiam Wasze 'śmierdzące' i nie tylko rozmowy tutaj :D :D dobranoc mamoo :** [URL]http://i339.photobucket.com/albums/n453/plinka111/Zaba/DSC03789.jpg[/URL] /papiś który pachniał.... szczynami swoimi, w których się taplał :loveu: /[/QUOTE] Papiś to to był daaaawno dawno temu :diabloti: [quote name='magdabroy']Jak tam storczyk?[/QUOTE] Cudnie :) ma już 8 kwiatków, jak dobrze pamiętam :loveu: Tęskno mi strasznie za Sarunią, ale ten weekend spędzam w pracy :roll: i nawet nie mam żadnych fotek, bo jakoś ostatnio trzymam się z daleka od aparatu.
  4. Ojj szkoda, ale co się odwlecze, to nie uciecze ;)
  5. Bardzo mi przykro :( coraz więcej psów starych znajomych z dogo odchodzi... :(
  6. agaciaaa

    bzik

    Heeej Bzikowa, kope lat ;) wyskoczyła mi wasza galeryjka w subskrypcjach i sobie o was przypomniałam ;) Jak tam żyjecie z Bzikiem??
  7. [quote name='vege*']Ja sama osobiście bym nie chciała bo by mi się znudził, ale u kogoś mi nie przeszkadzają :)[/QUOTE] Mi też nie przeszkadzają, ale sama nigdy nie chciałam. Za to chciałam kiedyś ogromnie dredy i kolczyk w brwi :lol: ale z tego wyrosłam. No i to przynajmniej da się "odkręcić", a tatoo zostaje na całe życie ;)
  8. To już nie zapeszaj, tylko daj znać jak coś konkretnego będzie wiadomo ;)
  9. Aa to takie buty. Podołasz, podołasz ;) A musi być z jajami? Będziesz się bawić w wystawy itp?
  10. Super basenikowe fotki :) aż zazdroszczę Teosiowi ;)
  11. A tu co taka cisza?? Chwal się szczylem, chyba go widziałam na szczeniaczkowym wątku :razz: który Twój?
  12. Właśnie, właśnie, jak tam żyjecie??
  13. A mnie jakoś nigdy nie kręciły tatuaże ;)
  14. Przykro mi bardzo... :( trzymaj się gops!
  15. [url]http://www.allegaleria.pl/images/q75e4wrphqs6wv3nl43h.jpg[/url] cudnie tu uszaty wyszedł :p Super wioseczka, super lasek, super czaple i w ogóle wszystko super :loveu:
  16. Ahhhh cudnie, po prostu cudnie :loveu: Fajny ten Reksio :)
  17. [url]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/IMG_0418_zpsa9efd230.jpg[/url] niepozorny ten Twój niszczyciel ;)
  18. [quote name='asiak_kasia']współczujemy :roll: ale Lucek mi tez sięnie podoba, tylko jestem cicho, bo mnie Oluś jakąś klątwą potraktuje :evil_lol:[/QUOTE] Sama sobie współczuję :roll: :evil_lol: Uff nie jestem sama :lol: Przestańcie już o tej wsi i własnym podwórku, bo ja o tym marzę nieustannie :roll: [quote name='Aleks89']Lucasek jest śliczny:loveu::diabloti:[/QUOTE] Brzydal jakich mało :) za to Kaja jest cudna, słodziutka i kochaniutka :loveu:
  19. [quote name='asiak_kasia']byle do 15 :roll:[/QUOTE] Byle do 21 :roll: :roll: Czy tylko mi się Lucas nie podoba?? :diabloti:
  20. Nie będę oryginalna http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/DSC_1131_zps57cddbdd.jpg ta fotka powala :lol::lol::lol:
  21. To kto zarzuci jakiś ciekawy temacik? :cool3:
  22. [quote name='Luzia']Dokładnie, nie zapomnę jak do pracy autobusem jeździłam, niby tylko 12 km ale wrażenia węchowe - bezcenne... Czasami miałam wrażenie, że faceci jakieś ukryte zawody urządzają - kto bardziej cuchnie... :roll:[/QUOTE] Właśnie, właśnie, ja też nie raz miałam okazję doświadczyć podobnych wrażeń :lol: [quote name='Aleks89']Jak się dba o higienę to świeży pot nie śmierdzi to raz.A jak się ktoś poci bardziej to są różne specyfiki ,żeby się jednak nie pocić:cool3:Sam mam/miałem problem z nadmierną potliwością i używam sobie etiaxil'u.:loveu:[/QUOTE] Ty to wiesz i ja to wiem, ale niestety wielu ludzi najwyraźniej nie wie. Nie raz miałam okazję minąć "pachnącego" faceta, śmierdzącego dziecka za to sobie nie przypominam :eviltong: [quote name='dOgLoV']Dzień doberek ;)[/QUOTE] Hej hej ;) Spamujcie, spamujcie, zawsze to mniej nudno tu :lol:
×
×
  • Create New...