-
Posts
9845 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaciaaa
-
[quote name='Infortune.']Łatwo powiedzieć :eviltong: Jak poprosisz słoneczko żeby wyszło to będa zdjęcia w obroży :diabloti:[/QUOTE] Cały czas proszę, ale mnie nie słucha :shake: W domu coś cyknij :cool3:
-
Misia - nasz potwór potworny - zmieniam serwer zdjęć - może być bałagan
agaciaaa replied to QQk's topic in Foto Blogi
Kilka dni mnie nie było, a tu taka przygoda :shake: Dobrze, że nic poważnego się nie stało. U mnie zawsze pilot leży na ławie, ale Sarze nawet do głowy by nie przyszło, żeby się nim pobawić, czy co gorsza go zjeść. Nawet jak jakieś ciastka leżą obok, to nie tknie ze stołu. Śpiąca Misia wygląda przeeesłodko :loveu: [url]http://qqk.kk.e-wro.pl/Misia/20-12-2009/IMGP0142.jpg[/url] cud, miód i malina :loveu: Proszę wygłaskać ode mnie maleństwo :p -
A jednak udało się wstawić fotki :multi: Stęskniłam się za Dinusiowymi zdjęciami :loveu: [url]http://i46.tinypic.com/aahl40.jpg[/url] :loveu::loveu: [url]http://i50.tinypic.com/wlzsw3.jpg[/url] polowanie :evil_lol:
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
agaciaaa replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Ależ tu się wszystko zmienia, z minuty na minutę! Dobrze, że na lepsze ;) -
Świetnie Loganowi w pomarańczu :p to 2,5 cm? Na 4cm raczej nie wygląda, ale w sumie niewiele widać pod sierścią:lol:
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
agaciaaa replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
A koniecznie chcecie sunie ciachnąć po cieczce? Po 1 z tego co mi wiadomo, nie można ciąć od razu po cieczce, trzeba trochę poczekać aż się organizm "uspokoi", więc to się dość mocno przesunie w czasie. Po 2, jakbyście znaleźli dobrego, "nowoczesnego" weta, to moim zdaniem można ciąć przed. Pomyślcie o tym. Oczywiście decyzję podejmiecie wy, po uwzględnieniu wszystkich za i przeciw, to jest tylko moje osobiste zdanie. Poparte niejako doświadczeniem, bo sama swoją "prywatną" sukę wycięłam przed 1 cieczką i wszystko jest z nią jak najbardziej w porządku. -
[quote name='Pipi']Kochane,ja to wszystko wiem,ale jak na stronie wysłanych najeżdżam myszką,obojętnie na co,czy na temat,czy na nick,czy na te puste okienka,to nic,po prostu nic się nie dzieje.Nie ma żadnej reakcji. Agaciaaa,rozumiem i wiem,byłam wczoraj w Białymstoku i z Kleosina na ul.Kraszewskiego jechałam 1 h i 25 min.Takie korki,że coś strasznego.Od dawna nie cieszyłam się tak,że żyję na wsi i u nas ni ma korków.[/QUOTE] To ja nie mam pojęcia co z tym zrobić. No dokładnie, korki tragiczne, ja jechałam z dworca na sienkiewicza bitą godzinę, kiedy normalnie jedzie się 7-10 minut, a to jeszcze nie były "godziny szczytu". No korków na wsi nie ma, ale drogi pewnie mocno zaśnieżone.
-
Miałam wczoraj napisać, ale zapomniałam.. Pipi, nic nie wyjdzie póki co z naszego przyjazdu, nie będziemy ryzykować w taką pogodę. Pksy mają problem z jeżdżeniem nawet po Białymstoku, a co dopiero po wsiach. A co do pw, to jak się wejdzie w skrzynkę odbiorczą, to trzeba zjechać na sam dół strony- tam jest informacja ile wiadomości jest w skrzynce.
-
A jak wklejasz fotki? Jeśli używając tej ikonki z drzewkiem, i wklejasz wtedy linka w okienko, to spróbuj najpierw, przed kliknięciem tej ikonki, kliknąć na literki A z prawej strony w odpowiedzi, o te: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/dogo.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz054-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz057-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz059-3.jpg[/IMG] niby wącha, ale gapi się w obiektyw :evil_lol: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz062-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz067-4.jpg[/IMG] Koniec.
-
.................. [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz043-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz047-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz048-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz050-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz051-4.jpg[/IMG]
-
[quote name='jamnicze']O, co mi na nos leci? [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz003-6.jpg[/URL] Pańcia, ulepimy bałwana?! [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz025-3.jpg[/URL][/QUOTE] Bałwana to jeszcze nie było z czego lepić, ale teraz już nie jeden by wyszedł :lol: [quote name='silver.'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz001-2.jpg[/URL] puściła oczko do mnie :cool3::diabloti:[/QUOTE] Oczywiście, że do Ciebie, bo do kogóż by innego?! :diabloti: [quote name='Asiaczek']O, ten portrecik mi się podoba:) [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz005-5.jpg[/URL] Pzdr.[/QUOTE] Dziękujemy Asiaczku ;) [quote name='betel'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz003-6.jpg[/URL] - no, mogę już wreszcie pobiegać, znudziło mi się bycie fotomodelką... Pozdrówka[/QUOTE] Myślę, że Sara dokładnie tak sobie myślała :lol: trafiłaś w sedno! [quote name='Minerva'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz015-3.jpg[/URL] Z patyczkiem :loveu: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz005-5.jpg[/URL] Ta fotka podoba mi się najbardziej :p[/QUOTE] Dzięki :p [quote name='wiki4']Hejka...... :p[/QUOTE] Cześć ;) [quote name='Izabela124.'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz041-2.jpg[/URL] a co Iza tak na czarno się ubrała? U nas też masa śniegu[/QUOTE] Izę zapytaj :eviltong: pewnie chciała, żeby Sary sierść się na niej ładnie odznaczała :evil_lol: [quote name='Pestka'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz006-1.jpg[/URL] 'a ja siedze i czekam kiedy ten śnieg przestanie padać' :loveu:[/QUOTE] Śnieg jej raczej nie przeszkadzał ;) czekała raczej na to kiedy pancia wreszcie da spokój z tymi fotkami i ze smyczy spuści :lol: cd fotek- tradycyjne darcie ryja, żeby jej rzucić patyczka :lol: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz026-5.jpg[/IMG] kamuflaż :evil_lol: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz027-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz032-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz036-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz039-3.jpg[/IMG]
-
[quote name='Marta_Ares']jak biało :crazyeye: :loveu: :loveu: :loveu: zazdroszcze:shake: sprawdzalam pogode, do poniedzialku snieg- ZERO :placz: :placz: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz001-2.jpg[/URL] w oczka sypie, Pancia by gogle kupila:evil_lol:[/QUOTE] No nie powiesz mi chyba, że u was śniegu nadal nie ma ;) już chyba u wszystkich jest. [quote name='Bartiśkowa_'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz001-2.jpg[/URL] Sarcia chyba niezbyt szczęśliwa ze śniegu :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Martens']Tylko na ostatnim taka w miarę zadowolona, na reszcie nie wygląda na zachwyconą śniegiem :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Bzikowa']Rzeczywiście nie wygląda na bardzo uradowaną :evil_lol:[/QUOTE] Ja podejrzewam, że śnieg jej za bardzo nie przeszkadzał, raczej to, że pancia kazała siedzieć i pozować :evil_lol: ja ją puściłam, to nie było widać ani śladu niezadowolenia ze śniegu ;) [quote name='QQk']Uszanowanko! [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz004-2.jpg[/URL] - zastanawia się czy to już aby zima? [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz021-3.jpg[/URL] - jak z cygarem ;) [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz005-5.jpg[/URL] - cukiereczek, dać jej buzi :loveu:[/QUOTE] Witamy! Buzi przekażę ;) [quote name=':: FiGa ::'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz001-2.jpg[/URL] Oczko puszczone z gracją :D[/QUOTE] Gdzie tam z gracją, Sara i gracja? To zupełnie do siebie nie pasuje :diabloti: [quote name='Pusiakowa']ale sniegu u was . :) a Sara jak zwykle sliczna . :loveu: Powazna i wariatka . ;)[/QUOTE] Jest dużo więcej, to był dopiero początek ;) [quote name='Infortune.'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz021-3.jpg[/URL] Jak pierwszy raz spojrzałam na to zdjęcie wydawało mi się, że ma w pysku rybę :mdleje: :lol:[/QUOTE] Taa, złowiła karpia na wigilię :lol: [quote name='wiki4'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz005-5.jpg[/URL] Śliczna :loveu: Co tam ? ;)[/QUOTE] Dzięki ;) U nas po staremu.
-
[quote name='Bzikowa']śniegowe niewypały[/QUOTE] Sama jesteś niewypał :eviltong::eviltong: Bardzo fajne fotki :p [url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/spacerki/s13.jpg[/url] to jest suuuper :loveu: [url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/spacerki/s16.jpg[/url] i to :lol::lol:
-
[quote name='Iza.']Musze się troche nad tobą poznecać :diabloti: Haaa i o to chodzi :evil_lol:[/QUOTE] Sadystka! :shake: Iza wyczyść skrzynkę, bo mam pytanko!:cool3:
-
Noo nareszcie!!! Witamy :multi::multi::multi:
-
Odświeżę nieco temat ;) Właśnie jestem w trakcie czytania książki i powiem jedno - świetna!!! Gratuluję autorce, baaardzo fajnie się czyta :p Ale to co wyprawia Garet mnie trochę przeraża :lol: Polecam gorąco!
-
Maleńka, słodka Pola ma już dom i to z łyżwem!!! :-)
agaciaaa replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Jak miło się ogląda takie fotki :loveu: Pola niewiele większa od królika :lol: