Jump to content
Dogomania

Rotkanek

Members
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

About Rotkanek

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

246 profile views
 1. Rotkanek

  Czy da się zarobić na hodowli psów rasowych?

  Jakie koszty?? Pierwsze słyszę. Chodzi o szczepienie, odrobaczenie? Metryczki tatuaż czy chip?
 2. Rotkanek

  Nowy pies (jeśli to nastąpi)

  Aha Stada psów w bloku? A w tej bajce gumisie były? No tak hodowla rottweilerów w bloku to fajnie :) Jeżeli ktoś atakuje rottweilera a ten nie broni się to jest to najdzwyczajne one są na prawdę bojowe i odważne. Rottweiler jest psem zaliczanym do ras agresywnych nie można z nimi po mieście tak bez smyczy ani kagańca. Miała pani kontakt z właścicielami nowych szczeniaków do końca życia a nawet dłużej? To umierała pani i wracała do żywych? Niech mi pani da imię i nazwisko i pojadę do Pana Jana Borzymowskiego się spytać? Ale i tak nie muszę bo znam pełno hodowli np. Jak dla mnie wzór w kynologii Marieanne Bruns z hodowli Eulenspiegel O której było słychać wszędzie a nie o takiej osobie która ma psa z ipo 3 jako pierwsza ale nikt jej nie zna ani psa ani właściciela... Przepraszam POIII czyli pies obronny który nigdy nie był agresywny i nie bronił fajnie. Jeszcze nie znam hodowli która nie robi tego dla pieniędzy prawdziwy pasjonata nie będzie dopuszczał suki kiedy to tylko możliwe i miał więcej niż 1-2 suki i dopuszczamy i kasiorka. Gdy właściciel ma 2 psy to i tak jest to dużo. A co dopiero powyżej 2 psów jaki "prawdziwy pasjonata" będzie je męczył. Kiedyś też miałem po 2-3 psy ale wiedziałem że jest to nie odpowiednie i przestałem psy hodować, teraz można powiedzieć że jestem pasjonatą.
 3. Rotkanek

  Nowy pies (jeśli to nastąpi)

  Nazwa hodowli dwbem filmy z pracy jakie ma podejście do psa co osiągnęła jak da się to udowodnić gdy to dostane będę sznował jak Jana Borzymowskiego Oczywiście jeśli będzie to fachowośc. Wiedzy żadnej jeszcze nie przeczytałem. I dlaczego uważasz że nie mam pojęcia?
 4. Rotkanek

  Czy da się zarobić na hodowli psów rasowych?

  ZKWP a rasa ROTTWEILER A nierasowy to każdy pies który nie ma rodowodu ponieważ nie da się wystawiać po nich małych bo jest to nielegalne.
 5. Rotkanek

  Nowy pies (jeśli to nastąpi)

  Rottweiler i nie słuchaj głupot że trzeba go uderzać po twarzy albo jest dominujący bujda z lat 90. Nauczy się go że znajomi mogą wchodzić oczywiście przy tobie. I nie jest ucieczkowy, chyba że nie ma ogrodzenia to każdy pies gdzieś pójdzie czy bez kojca.
 6. Rotkanek

  Czy da się zarobić na hodowli psów rasowych?

  Jak, mam to rozumieć?
 7. Rotkanek

  Czy da się zarobić na hodowli psów rasowych?

  Da się na hodowli psów zarobić i rasowych i nie rasowych wiadomo że na nie rasowych tylko kilka tysięcy za miot można a rasowe psy nawet 30 tysięcy za jeden miot jak nie lepiej bo niektóre osobniki się zostawia i potem o wiele więcej po 8-10 tysięcy średnio. Tak da się zarobić i niektórzy nawet nie pracują i dobrze żyją :) Jasne trzeba najpierw coś włożyć ale gdy się umie i chce to się to wróci.
 8. Cześć, poszukuję wszystkie książki pani : Zofii Mrzewińskiej oprócz Psim zdaniem. Książki Jana Borzymowskiego oprócz wydania 1 2 i 3. Jana Gierzyńskiego książkę pod tytułem Amatorska Tresura Psów użytkowo obronnych. Jeśli ktoś posiada te książki i ma na sprzedaż proszę pisać tutaj czy na pw szybko odpiszę i się dogadamy.
 9. Rotkanek

  Zapytanie o tytuły

  Hej ! Jestem na forum nowy. Moje pierwsze pytanie jest żeby ktoś kto ma dużo książek, napisał mi jakie są wszystkie książki autora. Antoni Brzezicha, ponieważ jestem kolekcjonerem książek a wszystkich na internecie nie da się tak łatwo znaleść.
×