Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Barusi

Members
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. Naucz się szkolić psy a potem minusy dawaj :) Masz jakiegoś jorka czy coś podobnego chyba co to nawet psem nie można nazwać ani się tego tresować nie da a mistrz tresury.

 2. Pies gryzie własciciela

  BOU co koniec tematu temat ci się urwał? Ty coś wiesz o tresurze?
 3. Pies gryzie własciciela

  Proszę napisz jak to wyeliminować temu użytkownikowi a nie uwagi zwracasz że są posokowce. W cyrku animals zakazuje zwierząt w cyrku bo wyrywają zęby pazury a tutaj pozytywne nowoczesne szkolenie jakie to piękne.
 4. Pies gryzie własciciela

  Nie za wiele pomogę jestem fachowcem od owczarków niemieckich. Lecz posakowca bawarskiego (niby) miałem przez tydzień miał mieć papiery miałem dostać a okazało się że bajerant. Ale jeśli to był posakowiec to też i wszystko chciał gryżć i jak był przypięty to szafę chciał gryżć ale myślę że trochę znieść go na ziemię to jeszcze nie jest gryzienie posakowce to myśliwskie psy, trochę ostrzej z nim można i nie dopuszczaj żeby cię ugryzł ugryzie od razu sprowadzenie na ziemie tonem głosu jeśli zrobił to bardzo mocno nawet możesz go lekko wstrząsnąć albo za szyje i do ziemi. Nie nie stosuje tych metod ale myśliwskie psy są ciężkie do ułożenia. A jeśli chodzi w kuchni chodzi i chce jedzenie gdy tak jest od razu powiedz Na miejsce ! i za smycz i tam gdzie śpi. Nie nie bój się psa i nie myśl że was zdominował ty go teraz zdominuj. Pies ma się ciebie bać nie ty psa. I nie głaszcz go do puki się nie zmieni.
 5. Pies nienawidzi suki sąsiadów

  Może chce przedłużyć gatunek hihi.
 6. Do Usunięcia

  DO USUNIĘCIA.
 7. Wystawianie owczarka

  Witam chciałbym uzyskać informacje na temat wystawiania owczarka niemieckiego potrafię go ustawić zęby pokazać inne osoby też mogą otworzyć mu szczękę i go dotykać ale mnie obchodzi jedynie chodzenie jak Nauczyć go prawidłowo chodzić chyba z tego co widziałem na filmach na yt to piesek biegnie kłusem przed przewodnikiem ale jak tego go nauczyć?
×