Jump to content
Dogomania

Barusi

New members
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Barusi's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

-7

Reputation

 1. Weterynarz na pewno jakieś witaminki da i może pomóc albo nie koniecznie . Wcale żaden psi senior mam 8 letniego psa a jak się go wypuści to go się nie dogoni i cały czas na jeziorze na środku i pływa . Tak się dzieje kiedy pies ma za mało ruchu, gdy pies ma możliwość czyli kręgosłup mu się zwiąże czy też u innych ras mogą być inne rzeczy nie wiem bo nie miałem wiele ras kilka mnie fascynuję to na rower i jezdzimy nad wodę żeby pływał ile wlezie, dobre jedzenie nie chodzi o karmę za 150 zł bo to to samo co za 30 zł tylko urozmaicone mięso warzywa owoce kasze ryż wszystkiego po trochu. Pies w kojcu to zmarnowany pies, musi biegać samopas nie na smyczy nie tylko przy rowerze ale na jakieś pola do lasu, spacerki zapewnić mogą mu jedynie sprawy fizjologiczne bieganie przez psa na działce wcale się nie wybiega. Ale teraz to jak najwięcej ruchu może nie wymuszonego ale musi być!
 2. Naucz się szkolić psy a potem minusy dawaj :) Masz jakiegoś jorka czy coś podobnego chyba co to nawet psem nie można nazwać ani się tego tresować nie da a mistrz tresury.

 3. BOU co koniec tematu temat ci się urwał? Ty coś wiesz o tresurze?
 4. Proszę napisz jak to wyeliminować temu użytkownikowi a nie uwagi zwracasz że są posokowce. W cyrku animals zakazuje zwierząt w cyrku bo wyrywają zęby pazury a tutaj pozytywne nowoczesne szkolenie jakie to piękne.
 5. Nie za wiele pomogę jestem fachowcem od owczarków niemieckich. Lecz posakowca bawarskiego (niby) miałem przez tydzień miał mieć papiery miałem dostać a okazało się że bajerant. Ale jeśli to był posakowiec to też i wszystko chciał gryżć i jak był przypięty to szafę chciał gryżć ale myślę że trochę znieść go na ziemię to jeszcze nie jest gryzienie posakowce to myśliwskie psy, trochę ostrzej z nim można i nie dopuszczaj żeby cię ugryzł ugryzie od razu sprowadzenie na ziemie tonem głosu jeśli zrobił to bardzo mocno nawet możesz go lekko wstrząsnąć albo za szyje i do ziemi. Nie nie stosuje tych metod ale myśliwskie psy są ciężkie do ułożenia. A jeśli chodzi w kuchni chodzi i chce jedzenie gdy tak jest od razu powiedz Na miejsce ! i za smycz i tam gdzie śpi. Nie nie bój się psa i nie myśl że was zdominował ty go teraz zdominuj. Pies ma się ciebie bać nie ty psa. I nie głaszcz go do puki się nie zmieni.
 6. Może chce przedłużyć gatunek hihi.
 7. Witam chciałbym uzyskać informacje na temat wystawiania owczarka niemieckiego potrafię go ustawić zęby pokazać inne osoby też mogą otworzyć mu szczękę i go dotykać ale mnie obchodzi jedynie chodzenie jak Nauczyć go prawidłowo chodzić chyba z tego co widziałem na filmach na yt to piesek biegnie kłusem przed przewodnikiem ale jak tego go nauczyć?
×
×
 • Create New...