Jump to content
Dogomania

paula11

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

About paula11

 • Rank
  Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://paula-behawiorysta.pl/

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. paula11

  Szkolenia

  Szkolenia psów w Szczecinie.
 2. paula11

  Psie przedszkole Szczecin

  Zapraszam na szkolenia dla szczeniaków oraz zajęcia z socjalizacji w Szczecinie i okolicach. Zajęcia realizuje w trybie indywidualnym oraz wydarzenia z socjalizacją i zabawą dla psiaków. Zajęcia są dopasowane do Państwa oraz możliwości psiaka, podpowiem jak dobrze budować dobrą i pozytywną relacje oraz podpowiem jak odczytywać mowę psiaka by lepiej się wzajmenie zrozumieć :) Zapraszam na stronę : http://paula-behawiorysta.pl/ oraz na facebooka: https://www.facebook.com/behawiorystaszczecin/ Zapraszam do kontaktu i zapisów:)!
 3. paula11

  Szkolenie w Szczecinie

  Zapraszam na szkolenia dla psów. Zajęcia przeprowadzam na terenie Szczecina i okolic. Zajęcia przeprowadzam w trybie indywidualnym, gdzie mogę dostosować trudność ćwiczeń do poziomu w jakim psiak aktualnie się znajduje :) Przeprowadzam zajęcia w okolicy zamieszkania Państwa/ lub parku. Koszt jednego spotkania 100 zł / godzina Pakiet 4 spotkań 320 zł. Wszystkie szczegóły informacji o mnie jaki i o ćwiczeniach znajdą Państwo na stronie: http://paula-behawiorysta.pl/ Zapraszam serdecznie ! :)
 4. paula11

  2 samce alfa i bezkonfliktowe zapoznanie ich ze soba

  Witam, Proponuje spotkać się z psem teściów( owczarkiem) na neutralnym gruncie, na początku gdzieś w jakiejś odległości. Niech teściowie idą ze swoim psem, a Pani ze swoimi. Nagradzać je kiedy widzą się z daleka. I zmniejszać sobie odległość ich widzenia coraz bliżej oczywiście jeśli będzie dobry ich kontakt to nagradzać. Na początku można iść z nimi razem za owczarkiem teściów. ( psy cały czas na smyczy, luźnej ale nie kilku metrowej). Jak już będą gotowe i spokojne to może dojść do zapoznania,psy najlepiej jak podejdą nie na wprost do siebie tylko po łuku na luźnej smyczy. I obserwować mowę ciała wszystkich. Można po chwili zawołać i mocno nagrodzić wszystkie psy. W domu proponowałabym raczej oddzielić psy w pokojach, by nie doszło do starcia i obserwować jak reagują na dzięki swoje i zapach , jeśli będzie wszystko ok można wtedy próbować spotkania w domu. Jeśli w jakieś chwili będzie warknięcie oddzielamy psy do dwóch osobnych pokojów. W razie czego proszę o kontakt to chętnie pomogę, gdyby było coś jeszcze nie jasne :) http://paula-behawiorysta.pl/ Na stronie można znaleźć do mnie kontakt. Jeśli moje wskazówki były pomocne to było by super dostać komentarz w Google Mapach :)
 5. paula11

  pomocy z 2 letnim Owczarkiem Niemieckim

  Zapraszam do skorzystania z pomocy Behawioralnej dla Psów i Kotów oraz Indywidualnych Szkoleń dla Psów. Jestem zoopsychologiem – behawiorystą. Pomagam stworzyć satysfakcjonującą relację między człowiekiem a zwierzęciem oraz osobami z jego otoczenia. Więcej informacji na stronie internetowej oraz kontakt do mnie :) Przeprowadzam zajęcia na terenie Szczecina,Goleniowa, Polic,Stargardu,Gryfina i innych okolic. http://paula-behawiorysta.pl/
 6. Zapraszam do skorzystania z pomocy Behawioralnej dla Psów i Kotów oraz Indywidualnych Szkoleń dla Psów. Jestem zoopsychologiem – behawiorystą. Pomagam stworzyć satysfakcjonującą relację między człowiekiem a zwierzęciem oraz osobami z jego otoczenia. Więcej informacji na stronie internetowej oraz kontakt do mnie :) Przeprowadzam zajęcia na terenie Szczecina,Goleniowa, Polic,Stargardu,Gryfina i innych okolic. http://paula-behawiorysta.pl/
×