Jump to content
Dogomania

Ola3003

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

About Ola3003

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chodzimy obecnie na psie przedszkole. Ale rady będą cenne. Bo teraz w szkole mamy treningi indywidualne. A na dalszy etap chcemy iśc na grupowe do innej szkoły - w tej której jesteśmy chyba nie będzie grupowego kolejnego etapu.
 2. Ola3003

  2 miesięczny jamnik - pytanie o porady

  Mój 4-miesięczniak też uwielbia wieszanie się na nogawkach i skakanie do rąk. Gdy tak robi to staję w miejscu i totalnie go ignoruje, odwracam nawet głowę i na niego nie patrzę. Gdy tylko przestanie (mój zazwyczaj siada i patrzy na mnie z miną "kurde czemu Pani na mnie nie zwraca uwagi") to ciach smakołyk do pyszczka. Co do smyczy - mój zawsze przed zapięciem dostaje komendę siad i zapinamy. Twój jaminik już siada? Jeśli tak to spróbuj "siad" smakołyk i zapinaj :) Może warto pomyśleć o szkoleniu? My właśnie jutro zaczynamy "psie przedszkole". Jeszcze nie wiem czy warto, czy nie. Wszyscy mówią, że warto. Poprzedniego psa szkoliłam sama. Z numerem dwa idę pod oko szkoleniowców :). My aktualnie eliminujemy natrętne szczekanie przy jedzeniu. Nie dawałam mu jeść przy stole, a i tak skurczybyk się domaga. Mam nadzieję, że się uda wyeliminować. Jak wychodzę z domu to też zamykam niektóre pomieszczenia ale jak już wracam do domu to pies ma dostęp wszędzie. W sumie i tak ma dostęp do większości domu jak nas na parterze domu mamy jedną wielką otwartą przestrzeń. Junior nic nie niszczy tfu, tfu (oby mu się nie odmieniło). Interesują go wyłącznie poduszki. Zrzuci z kanapy i ciąga po podłodze. Pozostałe akcesoria domowe nie robią na nim wrażenia. Ma sporo gryzaków (bo zaczyna się wymiana zębów) i też ładnie ich używa. Jedyne o czym marze to żeby już się pozbył tych ostrych ząbków.
 3. Podjęłam decyzję o oddaniu psa. Nie jestem w stanie go zatrzymać. Ciągle mam mu za złe, że nie jest tak grzeczny jak jego poprzednik...że po prostu nie jest nim. Narazie nikt się nie zgłosił więc jeśli ktoś zna kogoś kto chciałby szczeniaka (chcę oddać, nie sprzedać - pies jest z rodowodem) - dawajcie znać.
 4. Ola3003

  Przygarnę szczeniaka jako drugiego psa

  Nadal aktualne?
 5. Ola3003

  Oddam foksteriera

  Proszę was o pomoc. Bardzo mi zależy żeby pies jak najszybciej trafił do nowego domu. Boje się ze im bedzie później tym ciężej pies to przezyje.
 6. Oddam 3 miesięcznego foksteriera z rodowodem. Tylko w dobre ręce.
×