Jump to content
Dogomania

credita

Members
  • Posts

    1768
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by credita

  1. cześć kochana jabłuszkowa coś do mnie już nie zaglądasz ,zajżyj czasem co????:roll:
  2. no i na razie tyle bo mi się komputer wiesza,i moja cierpliwość się kończy :angryy:
  3. [URL=http://www.radikal.ru][IMG]http://s49.radikal.ru/i125/0902/a6/7916b24be50c.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=http://www.radikal.ru][IMG]http://s41.radikal.ru/i094/0902/5f/3d924ea9890a.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=http://www.radikal.ru][IMG]http://i080.radikal.ru/0902/73/c60527ac73db.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=http://www.radikal.ru][IMG]http://s45.radikal.ru/i108/0902/72/f5f1d8c8c8ee.jpg[/IMG][/URL]
  7. normalnie nagadać się nie umieją :evil_lol::eviltong:
  8. porządkowałam strych i znalazłam stare negatywy na których jest mały Huzar rany jak to zleciało... zaraz wstawię parę fotek :p
  9. no tak długo nikt mnie nie odwiedził :-(
  10. no widzicie tak to jest ,nic nie poradzicie na to i tak lepiej że chociaż oddają te psiaki do schroniska,ja mieszkam od 3 lat na wsi wiecie co tu się dzieje :shake: to jest jakiś koszmar ,jedyne co ja mogę zrobić to dokarmiać te wybiedzone psy,a i tak ludzie się na mnie burzą że to robię:angryy: Tu ludzie w ogóle nie przejmują się losem zwierząt zdechnie to zdechnie wezmą nowego i już mówię wam koszmar koszmar!
  11. witam i pozdrawiam :loveu:
  12. O a pan gospodarz ucieka ,jak ja tu zaglądam :eviltong:
  13. Witam kochane towarzystwo :p Troszkę mnie nie było ,ale to zasługa ,nadmiaru obowiązków :lol: Pozdrawiam ciepło ;)
  14. tylko samych dobrych :sleep2::sleep2::sleep2::sleep2::sleep2:
  15. dobrej Menrzusiu , miło było pogawędzić pa;)
  16. hmmm nie wiem jak to powiedzieć , ale nasz ksiądz jest troszkę dziwny,ja to jestem pozytywnie nastawona do wszystkich,ale on żyje w jakimś innym świecie......
  17. no ,ale nic się na to nie poradzi, pewnie zapracowana ;)
  18. no na mnie też ,bo mały tak ok 2 w nocy się budzi na herbatkę więc muszę się kimnąć ;)
  19. Wiem załapałam się na kolędę u moich rodziców całkiem inaczej to wygląda w mieście :p
  20. czasem tak bywa , ja tak naprawdę też mam wszystkich daleko ;)
  21. wiesz zawsze można rekrutacje zrobić :eviltong:
  22. wiesz nie jeden by tak chciał :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. no, ale u mnie ksiądz przeszedł sam siebie był ok 22.00 a poszedł przed 23 i jeszcze jak poszłam ok północy bramę na kłódkę zamknąć to się natknęłam jak wracał i poprosił mnie żebym go odwiozła na parafię , nie miałam wyboru odwiozłam...
  24. jasne sielankowo to było jakieś 8 lat temu jak o moje względy zabiegał :shock:
×
×
  • Create New...