no jakie plusiki Menrzuś poza konkurencją :cool3:
No a co do terenu to dość piaszczysty,ale za to kalorie spalam pchając wózek po piachu :evil_lol:
A ciebie Appelko podziwiam jak TY dajesz radę z tą miłością :crazyeye:
No tak Appelko to mój mąż też by ci się podobał;) bo to skóra zdjęta z niego,no Oskar nos tylko odziedziczył po mnie :lol: Dziękuję za odwiedziny :loveu:
no Agniestko moje gratulacje! Ukrainki ładne i szczupłe a odzywa się ta gruba i brzydka:crazyeye:no a męża to masz Lux ja kwiaty na urodziny tylko dostaję ;)
no to jestem faktycznie dawno tu nie zaglądałam zdałam sobie sprawę dziś jak musiałam się zalogować:evil_lol: U nas wiosenne porządki na podwórku więc mniej czasu na wszystko,ale zrobiłam kilka fotek zaraz postaram się wstawić :p
:oops::oops::oops: no dobrze ,dobrze już troszkę wyczyściłam:oops::oops::oops:
pozdrawiam (troszkę mało czasu mam żeby tu posiedzieć,ale postaram się niebawem tu zaglądnąć);)
o matko samolot nigdy w życiu,3 lata temu wygrałam wycieczkę do Grecji,na szczęście można było ją odstąpić polecieli moi rodzice :evil_lol: Moje pokłony kochana że masz odwagę czekam na relacje z podróży ;)
dziś jest ten dzień Gapciu pamiętamy już rok jak cię z nami nie ma :-(
[URL=http://www.radikal.ru][IMG]http://s50.radikal.ru/i129/0903/b6/7fcf28225f0d.jpg[/IMG][/URL]