Jump to content
Dogomania

credita

Members
  • Posts

    1768
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by credita

  1. a tam opowiadasz....;)
  2. szczęśliwa kobieta z Ciebie może też się doczekam czasów kiedy moje dziecko o 21 będzie nyny robić :roll::roll::roll:
  3. o ,ale światełko jeszcze świeci więc laptopek jeszcze nie schowany ;)
  4. wrrrrr ....... no widzisz dobry pomysł na biznes :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. coś nas chyba chłopcy zaniedbują :siara::siara::siara::siara::siara:
  6. o kule niech mnie :crazyeye: apple czyżby twoje maleństwo też spało :evil_lol:
  7. no właśnie że nie , wiesz ile kobitek w kolejce by się ustawiło, bo wszędzie prawie same wróżki a tu wróżbita :cool3:
  8. no ciebie to na koniec świata też musiało wywiać :evil_lol:
  9. wiesz to całkiem niezły biznes jest :megagrin:
  10. Menrzusiu chyba musisz jednak zacząć wróżyć ze szklanej kuli ;););)
  11. nie to chyba nie Agniestka na tym zdjęciu:cool3: aczkolwiek naprawdę wierz mi że wygląda jak nastolatka :fadein:
  12. Wiem tylko że to wszystko tak rośnie ,rośnie, aż mnie przerośnie :cool1: ale dziś byłam u nefrologa z Oskim i jest ok :multi::multi::multi::Cool!::bigcool::Cool!:
  13. wiesz co Menrzuś czasem to mi się chce płakać,bo ja jestem z natury bardzo poukładaną osobą:cool3: a odkąd Oskar jest na pierwszym miejscu to wszystko mi się odwleka i potem ciężko mi się jest zabrać za coś konkretnego :shake:
  14. kurcze ,ale Dominik to już "młodzież" a Agniestka wygląda jak jego starsza siostra widziałam ją co prawda 2 lata temu ,ale myślę że się nie zmieniła ;)
  15. a no to mów że przyjemna robótka ;) ja to nie wiem kiedy uporządkuję moje filmiki i fotki , będę musiała chyba pomyśleć nad jakimiś feriami dla małego u babci :grins:
  16. wiem jusstyna jak to jest trzeba bardzo kochać psy żeby je zrozumieć, ja kocham całą trójkę :loveu: chociaż przyznam że mam teraz mniej czasu dla nich bo moje 10- siesięcio mies. dziecko też wymaga uwagi,ale jak ktoś chce to może ;)
  17. a no jak małą pracę to pół biedy ;)
  18. kurcze psy mnie obsiadły idę je wypuścić na dwór ;)
  19. nie no dobra myślałam że tobie Menrzuś sorki tak pomyślałam :-?
  20. robótkę a jaką ???....
  21. albo ja jestem zmęczona, albo coś przeskakują posty :oops::oops::oops:
  22. co ja buczę :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: ???
×
×
  • Create New...