witam na obietnicach się skończyło że częściej tu zaglądać będę wstydzę się że obiecałam ,no ,ale...nie wiem co powiedzieć ...:oops: odkąd zaczęła się wiosna to czasu coraz mniej bo to w ogródku trzeba wyplewić tam kwiatki podlać tu ugotować tam posprzątać z bokserami i Oskarem na spacer do lasu bo to przecież wszystko wulkany energii są :crazyeye: już czasem wysiadam!:mdleje:Postaram się wstawić kilka fotek jeżeli oczy wiście Oskar nie zresetuje kompa bo już się tu interesuje :evil_lol: