Jump to content
Dogomania

credita

Members
  • Posts

    1768
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by credita

  1. o kule skrzynka pełna zaraz czyszczę prześlij jeszcze raz jak możesz :oops::oops::oops::oops::oops::oops:
  2. nie no laseczka rośnie! ale jeszcze to szczenięce spojrzenie jest ;) pozdrawiam
  3. no to wszyscy mamy piękną pogodę a kiedy urlopik bo czekam na piękne foteczki!;)
  4. pozdrawiam u nas słońce i praca i tak w kółko:cool1: któregoś wieczorka postaram się wstawić bokserze fotki:loveu:
  5. no a tu jak po złości nie ma nikogo no i jeszcze Mężuś się oderwał smutno tu bez niego no nie apple:roll:...
  6. [URL=http://www.radikal.ru][IMG]http://s49.radikal.ru/i126/0906/9b/5a800b9613d0.jpg[/IMG][/URL] a tu wielki podryw Oskar szybko postępuje codziennie nowa panna ;)
  7. kurcze nie wiem co powiedzieć :shake: a tak lubiałam tu zaglądać:-(
  8. [URL=http://www.radikal.ru][IMG]http://s41.radikal.ru/i093/0906/6b/5f9cfd103824.jpg[/IMG][/URL] a tu z mamusią na statku z piratami ;)
  9. Witam,co tam u wsas kiedy jakiś urlopik szykujecie?:loveu:
  10. [URL=http://www.radikal.ru][IMG]http://s46.radikal.ru/i114/0906/8d/dc5a90504e10.jpg[/IMG][/URL]
  11. no o co tu chodzi nie potrafię się wczuć kochani :hmmmm: Pozdrawiam:loveu:
  12. witam na obietnicach się skończyło że częściej tu zaglądać będę wstydzę się że obiecałam ,no ,ale...nie wiem co powiedzieć ...:oops: odkąd zaczęła się wiosna to czasu coraz mniej bo to w ogródku trzeba wyplewić tam kwiatki podlać tu ugotować tam posprzątać z bokserami i Oskarem na spacer do lasu bo to przecież wszystko wulkany energii są :crazyeye: już czasem wysiadam!:mdleje:Postaram się wstawić kilka fotek jeżeli oczy wiście Oskar nie zresetuje kompa bo już się tu interesuje :evil_lol:
  13. no te twoje psy mają raj na ziemi z tobą , chyba wyślę moją trójkę na wakacje do ciebie:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. POZDROWIONKA ,CAŁUSY, DLA PIĘKNEJ PANI :loveu:
  15. a u mnie ciągły brak czasu :oops::oops::oops: POZDRAWIAM:loveu:
  16. witam kochani :p Trochę maławo czasu mam Oskar troszkę chorował ''przeziębienie'',ale marudny był że wytrzymać się nie dało,pozdrawiam:loveu:
  17. witam a jednak cię spotykam aż miło ;)
  18. no biedne z głodu aż popuchnięte brzuszki mają :evil_lol:
  19. o kule ale towarzystwo się rozgadało no no :evil_lol: pozdrowionka
  20. No z jaką miłością! ty już tam dobrze wiesz :eviltong:
  21. lecę bo mały się wkurza a te posty też mnie wyprowadzają z równowagi:angryy:
  22. no rebellia szybkiego porodu życzę a póki co rozkoszuj się jeszcze stanem błogosławionym ;)
  23. Dawaj kochana to prańsko :lol: ja lubię prać prasować nawet mieszkanie ci wysprzątam jak chcesz :evil_lol:
  24. No posty skaczą jak powalone :shake:
  25. [URL=http://www.radikal.ru][IMG]http://i027.radikal.ru/0904/0a/89a2404949d5.jpg[/IMG][/URL] nasza Yeta choruje na stawy na razie zastrzyki ,ale rokowania nie są miłe:shake:
×
×
  • Create New...