Jump to content
Dogomania

credita

Members
  • Posts

    1768
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by credita

  1. jakiś urlopik się szykuje czy cuś? :cunao::cunao:
  2. nie no aż przetarłam oczy , już myślałam że tu nikt nie zajrzy :cry:
  3. kule ,ale wypasione te boksie , moje jedzą za trzech a wyglądają jak bieda :???: przejdę chyba znowu na domowe jedzonko :rolleyes:
  4. racja tylko ja matka polka w domu siedzę :niewiem:
  5. jest śliczny szkoda że na razie nie mam takich warunków , już bym się na niego pisała,mam nadzieję że znajdzie dom :roll:
  6. nie no widać że tu babski temat jest na fali :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. no widzę wszyscy mają weekendzik bez dogo ,dlaczego :niedowia:
  8. no tak jak ja mam wolny wieczór bo mały śpi ,mąż na nocce w domu posprzątane to tutaj nikogo nie ma :shake:
  9. no zaczęło się mniam ,mniam lecę pa :p
  10. :eviltong::eviltong::eviltong: jesteś złośliwy ! ale i tak się nie ugnę :grins:
  11. wiem ,ale u mnie jeszcze mały nie krzyczy mniam mniam to jeszcze troszkę posiedzę :loveu::loveu::loveu:
  12. no też tak może być,ale na to nie ma reguły może akurat dziewczyna będzie bystra,nie wszystkie psiaki siusiają w domu ;) ja trzymam kciuki za Ritkę :loveu:
  13. no dobra Menrzuś wybaczam bo ja też o 11 idę małemu parówki odgrzać :lol:
  14. no wiesz co jak śmiałeś mnie w błąd wprowadzać :loveu:
  15. nie Menrzusiu ,to tak jak z chipsami weżmiesz jeden potem drugi wciąga więc wolę kawkę na śniadanie no i teraz tradycyjnie drugą ;)
  16. no to mnie pocieszyłeś pewnie jutro u mnie będzie z nieba kapać :angryy::angryy::angryy:
  17. nie no dzisiaj poczułam ciepły klimat rano nawet wiatru nie ma ;)
  18. mmmmmmmm ciepłe bułeczki a ja od dziś na drastycznej diecie nie ma co :roll:
  19. no mam gościa ajednak jeszcze chwilkę zostaniesz co :cool3:
  20. no tak jak ja jestem to wszyscy się zwijają , no wiecie państwo :bigcry:
  21. szkoda ,ale pewnie cię obowiązki wzywają ;)
  22. Witanko coś dzisiaj licho dogo chodzi :angryy:
  23. super psiaki :p muszę namówić męża żeby do towarzystwa , adoptować Yecie kumpla albo kumpelkę ;)
  24. wpadłam na 5-cio minutowe ploteczki :evil_lol:
×
×
  • Create New...