no widzicie tak to jest ,nic nie poradzicie na to i tak lepiej że chociaż oddają te psiaki do schroniska,ja mieszkam od 3 lat na wsi wiecie co tu się dzieje :shake: to jest jakiś koszmar ,jedyne co ja mogę zrobić to dokarmiać te wybiedzone psy,a i tak ludzie się na mnie burzą że to robię:angryy: Tu ludzie w ogóle nie przejmują się losem zwierząt zdechnie to zdechnie wezmą nowego i już mówię wam koszmar koszmar!