Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16966
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. A wiesz może czemu mówią,że wieje jak w kieleckim? Tam naprawdę tak wieje?
  2. Jolu napiszę brzydko:pizdzi jak w kieleckim U mnie też się zaczęło i chłodek przyszedł,aby gorzej nie wiało
×
×
  • Create New...