-
Posts
4546 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marlena:)
-
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/whipettka-z-pseudohodowli-czy-znajdzie-bezpieczny-kat-do-konca-148081/#post13096840[/URL]
-
Podrzucę...
-
Wampirek - najpiękniejszy pies na dogo juz w DS :)
Marlena:) replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Pytałam, ale trzeba zapytac jeszcze raz, bo juz pewnie post dawno zapomniany :razz: -
Cytuję obecną właścicielkę: [quote]Przejęłam ją z dużej hodowli, gdzie ze względu na zęby była odrzutem hodowlanym.Przez pewien czas była u mnie, ale mam dwie suczki borzojki i te od pewnego czasu próbują zapolowac na whippetkę, więc dla jej bezpieczeństwa, postanowiłam znaleźc jej bezpieczny dom. Wszystkie oferty ( psełdohodowców ) do tej pory odrzuciłam. Nietrudno ich rozpoznac.Suczki nie wysterylizowałam, bo ma tendencje do tycia. Je wszystko i w każdej ilości. Niestety wyniosła to hodowli z której pochodzi. Powierzę ją tylko odpowiedzialnym opiekunom z którymi chcę miec kontakt. Jeśli ma Pani kogoś odpowiedniego, zaufanego i odpowiedzialnego - chętnie skorzystam. Suczka jest zdrowa, ma charakter przylepy, bardzo kontaktowa, niekłopotliwa, może pozostawac w domu przez dłuższy czas sama,toleruje koty.Jest w dolnej granicy wzrostu whippeta. Chętnie udzielę więcej informacji osobie odpowiedniej i poważnie zainteresowanej. ( tez opiekuję się bezdomnymi zwierzętami). [/quote] [B][COLOR=black][U]Dodam,że sunia to 8-latka i przebywa w Sandomierzu[/U][/COLOR][/B] I ślicznota;): [IMG]http://photos04.allegroimg.pl/photos/oryginal/757/67/10/757671092[/IMG] [IMG]http://photos04.allegroimg.pl/photos/400x300/757/67/10/757671092_1[/IMG] [IMG]http://photos04.allegroimg.pl/photos/400x300/757/67/10/757671092_2[/IMG] [IMG]http://photos04.allegroimg.pl/photos/400x300/757/67/10/757671092_3[/IMG]
-
Hasior,,udało mu się! SZCZĘŚLIWY I BEZPIECZNY W DOMU STAŁYM!!!
Marlena:) replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Na dniach sprawdzimy dom i powiemy więcej ;). -
Hasior,,udało mu się! SZCZĘŚLIWY I BEZPIECZNY W DOMU STAŁYM!!!
Marlena:) replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Zaznaczam. -
Wampirek - najpiękniejszy pies na dogo juz w DS :)
Marlena:) replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Zobaczyłam wątek, pomyślałam - a co tam, może akurat.. I okazało się, że to świetny dom:loveu: .. a Wampi nareszcie będzie spał w pierzynach na codzień nie tylko od święta :cool3: I najważniejsze - będzie miał wymarzone towarzystwo i spokój , a nie ciągle przewijające się psy i szczeniaki włażące na głowę :) -
Właśnie ? :cool3:
-
Za każdym razem kiedy tu wchodzę zakochuję się od nowa:placz: Słuchajcie, w tytule allegro najlepiej wpisywac słowa, które łatwo wyszukac w wyszukiwarce, nie kazdy przegląda tysiace ogłoszen :shake:. Najlepiej cos w stylu: Śliczna młoda sunia blue merle . Mix dalmatyńczyk ? ...itp. Chodzi o to,że na to cudo musi wpasc więcej osób, ktos na pewno sie zakocha!
-
Ktoś nam robkową zbanował?:-o :mad:
-
Wampirek - najpiękniejszy pies na dogo juz w DS :)
Marlena:) replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Właaśnie, nie napisałam :mad: Wampirek jedzie do nowego domu do elzuni !! :multi: Tylko transport sie nam ciągle sypie i jedyne co do tej pory mamy pewnego jedzie pod koniec października :razz: ehh Potrzebny transport do Nowej Rudy (okolice Wrocławia):shake: -
Piękna 4mies. ONka GAJA - wyjechała po szczęście do Warszawy!
Marlena:) replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Dzięki dziewczyny :loveu: Mała ma sie dobrze, dostaje chyba zadobre leki p.bólowe, bo po ścianach i sufitach jej szukac można , takie małe ahdh z niej jest. A myślałam, ze po sterylce chociaz troche posiedzi w jednym miejscu :evil_lol: -
Czarnula się zakochała:evil_lol: Ja zresztą też, bo to takie kosmiczne stworzonko :loveu:
-
Eta suczka z rury kanalizacyjnej. Znów szuka domu!
Marlena:) replied to Luzia's topic in Już w nowym domu
Z racji wielkości z powodzeniem moze posłużyc za podusię :evil_lol: Powodzenia młoda :loveu: -
Wow! Ekstra :multi::multi::multi: Z allegro ją zdejmowac, czy lepiej poczekac do konca?
-
Sorki, ze sie tak wpycham, ale ręce mi opadają. Od dawna szukam transportu do Nowej Rudy (niedaleko Wrocka) .. dla małego 4-kilowego staruszka Wampirka. Jakos dałabym radę dowiezc go gdzies na Waszą trasę ,a nowa pani psiaka dopłaci tez za nadwyżkę kilometrów - może dałoby radę połączyc te dwa transporty? :shake:
-
Wiem, pozatym mają duzo psów, dlatego od początku szukam innego transportu :roll: ehh
-
Sorki za Off'a , ale... [SIZE=2]Nadal szukam transportu dla tej sierotki Wampirka do Nowej Rudy (jakies 80 km od Opola) i nic:shake:. Gdybyscie słyszeli o transporcie w tamte strony ,dajcie znac , bo robi sie zimno a ta malizna w budzie mieszka, ehh:razz:. Moze byc z Krakowa, bo tam moglibysmy go dowiezc bez większych problemów..
-
Piękna 4mies. ONka GAJA - wyjechała po szczęście do Warszawy!
Marlena:) replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Gajka ma się super :) Bardzo szybko wraca do zdrowia. [SIZE=1]A ja szukam transportu dla tej sierotki Wampirka do Nowej Rudy (jakies 80 km od Opola) i ni chu chu :shake:. Gdybyscie słyszeli o transporcie w tamte strony ,dajcie znac , bo robi sie zimno a ta malizna w budzie mieszka, ehh:razz:. Moze byc z Krakowa, bo tam moglibysmy go dowiezc bez większych problemów..[/SIZE] -
Piękna 4mies. ONka GAJA - wyjechała po szczęście do Warszawy!
Marlena:) replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Wpadłam zmienic temat ;) Gajka juz po sterylce, wszystko jest jak najbardziej ok :p. Teraz tylko sprawdzamy domki i sunia moze wyruszac :multi: -
Piękna 4mies. ONka GAJA - wyjechała po szczęście do Warszawy!
Marlena:) replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Gajka to szczeniak, wszystko kocha ;). Może troche bardziej okazywac miłosc kotom, ale dostanie po nosie i sie oduczy :lol: Jutro sterylka.. -
No , sucz cudowna ;) Typ 'kocham cały świat' . Ogłosic ją trzeba porządnie, bo szkoda,zeby sie zmarnowała :shake:
-
Piękna 4mies. ONka GAJA - wyjechała po szczęście do Warszawy!
Marlena:) replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Dzięki Tola ;). -
Napiszę jeszcze dłuższy tekst i poczekam na wiecej zdjęc, będzie lepsza. Teraz to tak krótko z deczka :razz: Wstawiła sucz na wątek w przygarne psa;)