Jump to content
Dogomania

Marlena:)

Members
  • Posts

    4546
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Marlena:)

  1. Andzia , chętnie pomogę w ogłoszeniach - teraz wolne, więc mam duużo czasu;).
  2. No ja na pewno ucieszyłabym się z takiego prezentu... szkoda, że inni tego nie doceniają. Karunia zasługuje na super dom, po tym co przeszła!
  3. Dudusieńku, oby Nowy Rok przyniósł Ci nowy dom! :loveu:
  4. Moje Depisie kochane dalej czekają .... Może Nowy Rok 2010 przyniesie nowy dom - oby!
  5. Moje zdanie oczywiście jest takie samo. Luiza mówiła, że rozmawiałyście i jesteś na bierząco, jak się czegoś dowiesz daj znać, bo każdy jest ciekaw jak się miewa tak piękny pies. Ja nie chcę pisać za Stowarzyszenie,a tym bardziej nie będę się wtrącać, bo jestem pewna, że sobie tego nie życzą (miłością do mnie nie pałają), ale Luiza obiecała, że wejdzie tutaj i napisze kilka zdań na ten temat.
  6. [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=865183190[/url]
  7. O 1 to ja przewracałam się na drugi bok! Na tygodniu podjadę, wiem, że nie możesz się doczekać :p
  8. Myślę, że zdecydują się po Nowym Roku. I myślę też, że po kontroli Kamyk zostanie tam gdzie jest. Czasami pozory mylą, mam nadzieję, że i w tym przypadku tak jest ... i pies jest szczęśliwy.
  9. Otrzymałam i odpisałam :)
  10. Super! Baaardzo się cieszę i dziękuję za życzenia :) !
  11. Melduję się :) Allegro będzie jutro, bo dzisiaj już późno trochę.
  12. A ja czekam na Almę :)
  13. Uszatka już w Krakowie, u zebry czeka na nowych właścicieli, którzy odbiorą ją jutro. Uszasta zamieszka w domu z ogrodem w Limanowej, u rodziny, która straciła po 16 latach identyczną suczkę z wielgachnymi radarami :lol: Mam nadzieję, że tym razem wszystko się uda, bo dom wymarzony :loveu:
  14. To prawda :) Trzymajcie kciuki, może już w święta Uszasta będzie w nowym domu! Oby się wszystko udało .....
  15. Gratulacje! Ale potwór bańkę zżera :D
  16. Mam głęboką nadzieję, że z Kamykiem wszystko dobrze...i czekam na dobre wieści.
  17. Z tego co wiem Uszatka już tam jest. Jogi zrobiła duużo ogłoszeń, ja również. Allegro odświeżymy po świętach, bo teraz raczej nie ma sensu.
  18. York to najgorsze co może być... a ludzie myślą, że laleczka z wstążeczką. Ciocia napewno pożałuje swojej decyzji :p
  19. i jeszcze... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_CuHE5J30kmM/SvqoYvDAr-I/AAAAAAAAAeo/YyqKe-Q1NTg/s512/IMG_2539.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_CuHE5J30kmM/Svqs6WED5ZI/AAAAAAAAAgs/Ko0sagNucGc/s640/IMG_2581.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_CuHE5J30kmM/SvqttVk3PNI/AAAAAAAAAg8/0i0bCYaFWPE/s512/IMG_2585.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_CuHE5J30kmM/SvquNJLF32I/AAAAAAAAAhQ/PtiAYRkrx3w/s640/IMG_2589.jpg[/IMG] A reszta w filmach :lol:
  20. I kilka zdjeć. .... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_CuHE5J30kmM/SwVa1kO9H1I/AAAAAAAAAr0/FxGNu6bGwlE/s640/usia%20010.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_CuHE5J30kmM/SwVa63c8t0I/AAAAAAAAAr8/cRtInKDngBE/s640/usia%20011.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_CuHE5J30kmM/Sweyv_d9hlI/AAAAAAAAArA/gjpEVJ-kpUc/s512/usia%20030.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_CuHE5J30kmM/SwezFsoDglI/AAAAAAAAArQ/3xT8qVOeH4Y/s512/usia%20034.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_CuHE5J30kmM/SvqmF3KBPbI/AAAAAAAAAeA/2v_e0MzUIGk/s640/IMG_2521.jpg[/IMG]
  21. [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]o zadziwiające, że sunia tak przyciągająca do siebie ludzi nie ma szczęścia. Dzisiaj na rynku przyciągała do siebie praktycznie każdego przechodnia. Jej miłość i łagodność widać gołym okiem. Wtula się w każdego, kto zatrzyma się chociaż na chwilę. To piękne, jak zaraża swoją miłością ludzi, nawet tych sceptycznie nastawionych do zwierząt, wywołuje uśmiech nawet u tych, którzy zmartwieni brakiem środków na świąteczne zakupy nerwowo przechodzą od stoiska do stoiska. Sprawia, że zmartwienia na ułamek sekundy mijają - ludzie usmiechają się widząc wesołego psa, który zagląda każdemu głęboko w oczy i pokazuje czym jest prawdziwa psia miłość. Nigdy jeszcze nie przeżyłam czegoś równie niesamowitego, chociaż miałam kontakt z tysiącami psów. Nigdy jeszcze nie miałam takiego tymczasowicza... I to nie jest żadna reklama, bo Usia spędzi u mnie tyle czasu ile będzie trzeba.. Jeśli do 10 stycznia Uszatka nie trafi do nowego domu, zostanie wolontariuszem WOŚPu i razem ze mną będzie zbierać pieniądze na pomoc dzieciom , które tak bardzo sobie ukochała :) Uszatkowe filmiki są na pierwszej stronie.[/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...